Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennének e helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennének e helyemben?

Figyelt kérdés
Lassan már 3 éve hogy megismertem egy fiút.Udvarolni kezdett nekem, kedves volt, ugy éreztem ő az igazi és soha nem fog más kelleni.Ahogy telt az idő úgy gonodoltam jó lenne ha hivatalos lenne a dolog, ha komolyabban járnánk, de ő nem akarta.(akkor erettsegizett, elment egyetemre egy távoli városba). Addig én találkozgattam par fiúval, de senkivel sem volt olyan mint vele. Hétvégén hazajárt, de nem igazán talalkoztunk mert nem akarta hogy együtt lássanak minket.Valamelyik nap feldobta a témát hogy jó volna ha csak összejárnánk sexelni (mar lefeküdtünk korábban) de persze barátok is lennénk közben.Nekem ez elég furcsa volt, mintha ki akarna használni, ezért nem mentem bele. Mondtam neki hogy szeretném ha járnánk, de ő rávágjta hogy nem kell neki kapcsolat, de azután megis mintha elgondolkozott volna a dolgon.Meg volt beszélve hogy nem jarunk, próbáltam elfelejteni, de múltkor mikor kint voltunk a közös barátainkal kikapta a telefonom a kezemből es látta hogy az exem irt, amire eléggé felkapta a vizet. (Ami megint furcsa volt mert ha nem akar járni velem akkor miért csinálja ezt?) Azt is tudom róla hoy volt mar hogy 1-2 lányt kihívott a városba kocsikazni (persze velük is titokba) Nem tudom mit tegyek,egy vagyok a sok közzül? Vagy el tudnám érni hogy csak engem szeressen?
2017. febr. 11. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Muszáj túllépned rajta. Ha veled akarna lenni már rég megtette volna és nem hagyná,hogy könyörögj neki.

Egy normális sráct kell keresned. Igyekezz ne törődni vele. Nehéz lesz,de ha van akaraterőd akkor meg tudod tenni. Hajrá csajszikám.

2017. febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Az szexkapcsolatos ri.banca voltál, kéne ilyen lány a pötsömnek kapcsolatra..... 😊
2017. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es nem mondom sok eszed van. Te is egy kangörcsös idióta vagy.
2017. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!