Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem nála? Ti mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy 18 éves srácba, én pár hónap múlva leszek 16 a koromhoz képest sokkal érettebb vagyok csak a baráti körömben azt mondogatjàk hogy még úgymond nagy a kor különbség meg hàt nyilván egy végzős hogy tekintene ràm arról nem is beszélve hogy "elvileg" nem szereti a nagyon ismerkedős lànyokat

Előre köszi a vàlaszokat:D


2017. febr. 7. 22:26
 1/6 anonim válasza:
Beleszerettél? :D ahogy olvastam, az jött le, hogy nem ő nem igazán, vagy egyáltalán nem érdeklődik irántad. Nem így van? Elsőre azt hittem, hogy már összejövőfélben vagytok, de bizonytalan vagy a korkülönbség miatt. Szerintem 15 évesen ne akarj járni egy 18 évessel, hidd el, itt borzasztóan számít az a pár év.
2017. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az előttem szóló szerintem balgaságokat ír. Általános iskolaban szamit az a par év, de mostmár nem. Egy próbát megér mindenképp. Az hogy elvileg, meg úgy hallottam ezeket meg felejtsd el..
2017. febr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Hidd el, egy 18 évesnek már rohadt magas elvárásai vannak egy kapcsolatban. Tudom, nekem a 16 évesen volt majdnem 18 éves párom, nem hinném, hogy kivételes eset volt, ha valami a szüleim miatt nem alakulhatott úgy, ahogy szerette/szerettük volna, akkor egyből jött azzal, hogy miért nem állok ki mellette, stb. Ez nagyon megterhelő tud lenni lelkileg, folyton az érzés, hogy nem tudsz neki eleget tenni. Töltsd minden hétvégédet nála, mert ez az ő korában már tök természetes, de egy 15 évesnek még nagyon nem. Persze, biztosan van kivétel, én nem nagyon tapasztaltam ilyet :D
2017. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Nem vesztesz semmit.
2017. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En is pont ebben a helyzetben vagyok..Szerintem egyaltalan nem sok az a 3 ev korkulonbseg,igy,hogy most mar 16 leszel. Eloszor is hivd fel magadra a figyelmet,pl:ha talalkoztok a folyoson koszonj ra. Mosoolyoghatsz is :) Ha ezekre nem reagal,akkor hagyd a francba. Jobbat erdemelsz :)
2017. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát ment a zöld mancs;) 'észrevett' legalább már az első lépés megvan:D
2017. ápr. 2. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!