Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem nála? Többi lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála? Többi lent.

Figyelt kérdés

8.-os vagyok. Az osztályba jár egy srác. Nagyon jóképű, nem mondanám nagyon kigyúrtnak, de mindenképpen jól néz ki és nagyon okos is. Már másfél éve oda vagyok érte, de persze ő erröl semmit sem sejt, és különösebben én sem mutatom ezt ki. Jóba vagyunk, néha beszélgetünk, de ilyenkor általában arról van szó, hogy milyen óránk lesz, mi volt a lecke vagy hogy ebből és abból mit kell tudni.

Sajnos nem vagyok egy vékony lány, de kövér sem, szerintem a ,,még elmegy" kategoriába azért belecsúszok, azért is mert az arcom eléggé pattanásos. Egy éve sokkal csúnyább volt, de még most sem az igazi.

Nemrég kiderült, hogy ő a barna hajú lányokat preferálja inkább. Nekem pedig vörös, majdnem fenékig érő, hullámos.

Emellett van egy csaj, aki barna hajú, vékonyabb mint én, és egyszer ez a srác kijelentette, hogy ez a lány szerinte ,,jó csaj". Mondjuk a lány nem bírja (legalábbis ugy tesz, lehet hogy valójában tetszik neki, csak igy akarja leplezni magát, de nem tudom). Mostanság elég sok időt szentelek abba, hogy az alakomat valahogy ,,gatyába rázzam", meg mindent elkövetek a pattánások ellen is, de kezd haldokolni bennem a remény. Tényleg van értelme tovább epekednem utána, vagy inkább tegyek le róla?

15/L



2017. febr. 5. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van egy lany aki jobban nez ki nalad barna haja van es bejon a fiunak akkor sztem nincs eselyed.. Tegyel le rola.. Mert amig a srac mas utan vagyik nem fog beled szeretni..
2017. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Folytasd amit eddig csináltál! Lehet, hogy mire sikerrel jársz, a fiúnak már lesz barátnője, de te akkor is szebb leszel, szóval több esélyed lesz más fiúknál. :)

2017. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!