Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van e még esélyem? Többi lenn!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krampusz77 kérdése:

Van e még esélyem? Többi lenn!

Figyelt kérdés
17 éves,fiu vagyok,sosem volt szerelmi kapcsolatom.Van egy lány kivel már vagy 5 hónapja kavarok...a baj az hogy egy töketlen barom vagyok aki egy beszari nyomi...össze tudnák vele jönni meg minden ha megtenném az első lépést...és ez a csók.Elhatároztam teganp h ha ma megyünk ki akkor lesmárolom..hogy lássa többet akarok mert imádom őt,megbolondulok érte.Na de ma voltunk kinn vagy 3 órát...elmentünk olyan helyre ahol senki nem volt..tipikus csók helyre...ketten ultunk egymás mellett és nem mertem...beszari voltam és nem mertem!!!!megvolt a megfelelő pillanat...még tervezőben van egy moziba menés amiről persze tud...kérdem én,van még esélyem bizonyitani?? mert most úgy érzem h semmi esélyem már mert elrontottam!...még van a mozi ahol lenne rá esélyem...de az is csak olyan 2 hét mulva lesz...attól félek h elhidegedunk addigra...most chatelünk ha nem találkozunk....miket irjak neki vagy hogy hozzam igy virtuálisan is tudatára h szeretem? hogy tápláljam még a tüzet??

2017. febr. 4. 20:36
 1/2 anonim válasza:
Szerintem van esélyed!Hívd el valahova üljetek le és nézz a szemébe fogd meg a kezét és tedd a dolod
2017. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ne virtualisan kozold mert az nehezebbe es bonyolultabba teheti. Ha ugyerzed hogy eljott a megfelelo pillanat akkor ad a tudtara hogy mit erzel es csokold meg. Sok sikert:)
2017. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!