Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

Hát úgy alakult, hogy belezúgtam a legjobb barátnőm bátyjába (18 éves) és elég kellemetlen helyzetben vagyok, mert félek, hogy ha a barátnőm megtudja eltávolodunk majd. Amúgy a srác nagyon kedves, és okos, nem olyan "menő" srác. Néha suliban szokott nézni engem, és volt amikor kiállt beszélgetni az osztályterme elé amikor ott voltam, és amikor elmentem és visszanéztem ő is engem nézett. Meg egyszer pakolt a szekrényébe (közel van a kettőnk szekrénye csak ellenkező oldalon) én is az enyémbe, elindult kifelé, de aztán megállt a szekrényemnél, nagyon közel hozzám, és mondta egy másik osztálytársának hogy megvárja őt. És ott álltunk ilyen 15 centire egymástól, nem nézett a szemembe, de valahogy éreztem hogy figyel rám vagy nem tudom. Szerintetek tetszek neki? Ha igen, akkor mit kéne csinálnom, beszélgessek vele? Azt tudom hogy nagyon hasonló az érdeklődési körünk, de kéne valami ürügy rá,hogy megszólítsam.

Szerintetek?

14/l



2016. dec. 9. 21:01
 1/1 anonim válasza:
Szerintem, ha leggközelebb mondjuk átmész a barátnődhöz, (ha szoktál olyat) akkor szerintem beszélj vele. Szerintem kérdezd meg hogy hogy van, ilyesmi, és majd kialakul a dolog. Amugy ha a barátnőd tébyleg igazi barátnő, akkor szerintem mod el neki, és hátha segít. És amugy milyen lánybarátságban nem gondolkoztak azon, hogy egyszer sogornők akarnak lenni, vagy ilyesmi. ;)
2016. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!