Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet még vmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még vmi esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy lany az osztalyomban, nagyon tetszik, baromira oda vagyok erte, az elejen meg ugy latszott h en is erdeklem, de csendes, kisse visszahuzodo. Eddig mindig rairtam, viszon o sose, meg ha beszelgetunk akkor is java reszt en beszelek. Parszor elhivtam magammal, de mindig nem tudom volt a valasz, vagy "majd megbeszeljuk". Most hetvegen volt meglepetesbuli szamara amibe elhivtak, ugy gondoltam itt javithatok az eselyeimen de csak rontottam, mert ugy berugtam h nem tudtam magamrol. Mielott beutott volna a pia azelott beszelgettunk a buliba, meg elvoltunk, de a celomat nem sikerult elerni. Viszont vegigott volt velem abban az egy oraba amig nem jottek ertem kocsival h elvigyenek mert olyan kesz voltam, fetrengtem csak a parkoloba, de o ott volt velem. A buli utan suliba beszelgettem vele, bocsanatot kertem, meg stb. es ujra elhivtam kajalni vhova vagy meginni egy kavet, de nem tudommal valaszolt, mondtam neki h ha nem akar eljonni velem akkor nyugodtan mondjon nemet, de azt mondta h nem mond (ez tegnap volt). Kerdeztem h akkor mikor tudja meg h eltud-e jonni, azt mondta h hnap vagyis ma. De ma kb. ram se nezett, eddig joparszor hatrafordult orakon is, mosolygott ram mindig, most viszont mar nem, szoval meg se kerdeztem h suli utan eljon e velem. Most nagyon magam alatt vagyok, mert nagyon elbasztam az egeszet, legszivesebben sirnek egy jot amig el nem felejtem. Annyira tetszik h arra nincsenek szavak. Most ujra varhatok egy olyan lanyra aki tetszeni fog. 18/F

2016. nov. 29. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed.
2016. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán azt hiszi, hogy gyakran vagy szinte kómás állatpotban az alkoholtól és valjuk be őszintén, hogy senkinek se az álma az, hogy egy gyakran ivó fiúval együtt legyen. Kérdezd meg tőle a dolgokat és beszélj vele négyszemközt.
2016. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem iszok gyakran, se sokat, de most nem tudom mi utott belem. Annyira bejon hbelvesztettem a fejem. Ugy erzem h el kell mondanom neki h mit erzek, hogy konnyithessek a lelkemen.
2016. nov. 29. 20:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja es amikor teljesen kesz voltam akkor tuti elmondtam neki h mennyire bejon, szerintem ez is elijeszthette.
2016. nov. 29. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy bizonytalan. Ha nem így lenne, nyíltan megmondta volna, hogy nem szeretne veled elmenni, de ő folyton habozott. Szerintem maradj kitartó, próbálj vele minél többet beszélgetni, aztán idővel meglátod, mi sül ki belőle. És ne görcsölj rá, mondjuk tudom, hogy mondani könnyű. :D
2016. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most talan egy kicsit hanyagolom, max szemezgetek vele kicsit, vagy ha nem javul a helyzet elmondom neki h mit erzek (nem mintha e miatt jonne ossze a dolog, csak igy az en lelkemnek jobb lesz)
2016. nov. 29. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!