Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet meg nala eselyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet meg nala eselyem?

Figyelt kérdés

Ket honapja megismertem egy fiut. Nagyon sokat beszeltunk. Egy honap utan jarni keztunk, de nekem koszonhetoen nem voltunk sokaig egyutt.(volt egy srac aki megtetszett) Baratok maradtunk. A szakitas utan kb. egy hettel lett egy baratnoje. Nem voltam feltekeny, elvoltunk. De az elmult hetekben ugy erzem, hogy hianyzik es szuksegem van ra. Erre az is ra tesz egy lapattal, hogy nezzuk egymast es ugy erzem van nala eselyem. De az eszem azt mondja, hogy mar nincsen. (Ja es amikor beszelunk nagy reszt csak a baratnojerol tud beszelni es ha mas kerul szoba akkor csak parszoban beszel.)

Szerintetek?



2016. nov. 26. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a hajó elúszott, amikor dobtad. Akár szeret, akár nem, ha normális önérzettel rendelkezik, akkor biztos nem akar újra összejönni veled. És ha a szakítás után egy héttel már másik barátnője volt, akkor alapból nem jelentettél olyan sokat neki.
2016. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!