Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lene nála esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lene nála esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy lány és én szerelmes vagyok belè és én nem tudom hogy ö e szerelmes belém de amikor nem néztem oda láttam hogy engem nézet sokáig oldara voltam fordulva és ugy láttam egész végig engem nézet meg volt olyan is volt hogy pacsit adot és sokáig fotuk egymás kezét meg volt más kezét is fogta tánc közbe nekem mindig köszön de nem tudom tetszem e neki de én jeleket adok hoyg rá jöjön szeritetek meg éri? nem akarom hogy ne legyek vele joban

#Jjdjd
2016. nov. 11. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintme fiatal vagy még :)
2016. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16
2016. nov. 11. 23:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze,hogy megéri! Beszélgess vele,de először élőben,aztán neten. A chatelés számomra túl személytelen. De ezt a pacsi dolgot nem igazán értem. Miért adtatok egymásnak pacsit?
2016. nov. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!