Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
Jelenleg 8.os vagyok. Van egy fiú aki 7.es és eléggé megtetszett. És hát eddig azt hittem hogy én is tetszettem neki mivel bámult meg voltak rá utaló jelek. De nemrég láttam hogy ask.fm re meg azt írta ki hogy csak egy lánnyal jönne össze, tefmészetesen nem velem, mással egyátalán nem. No hát a lánnyal annyi a baj h 6.os. Tudom hogy nekem se kéne még ezzel foglalkoznom h kinek tetszem meg ilyenek. De most komolyan. Akkor egy 6.os mit akar??? De mindegy. Nem ez a fő kérdésem. Hanem hogy van esélyem? És javíthatnék a helyzetemen?

2016. nov. 24. 17:31
 1/2 October15 ***** válasza:

Könyörgöm 7.-es... :D Erősen kétlem, hogy nem tudnád motiválni arra, hogy azért mégis csak veled kezdjen inkább valamit. az ask.fm meg ne legyen már hiteles forrás stb.. menj oda és beszélj vele nem nagy feladat.Ű


24F

2016. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát érted én úgy vagyok vele ha "nyer" ellenem egy 6.os akkor már ott más gondok is vannak :D köszi amúgy
2016. nov. 24. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!