Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákkal vagy több?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal vagy több? Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
17/L vagyok régen osztálytársak voltunk a fiúval és mindig meg volt a vonzalom,párszor mondta is hogy szeret ,de egyikünk se lépett,aztán 1 évig nem találkoztunk. 5 hónapja viszont elmentem velük bulizni és megcsókolt,azòta minden hétvégén találkozunk,bemutatott az összes haverjának és a szüleinek,viszont hétközben csak néha ír..Ha hétvégén eggyütt vagyunk teljesen úgy viselkedik velem mint a barátnöjével..megcsókol,fogja a kezem ,ha kicsit iszik akkor mondogatja hogy mennyire szeret,de ha józan akkor nem. Viszont most már egyre többet utal arra hogy lefeküdhetnénk,de nem erölteti a dolgot..Szerintetek várjak míg kimondja hogy össze akarna jönni velem vagy már eleget várt szegény ?😂 És szerintetek lehet ebböl komoly kapcsolat vagy ha akarna már lépett volna? (Nem félénk tipus,csak nagyon büszke/egoista)

2016. okt. 22. 23:22
 1/7 Stark2000 ***** válasza:
84%
Ezt neked kell tudnod. Ha úgy érzed, hogy ő megérdemel téged, szeretitek egymást, nem csak 1 éjszakára kellesz neki, akkor hajrá! ;)
2016. okt. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ezt vele beszéld meg, hogy ő mit akar. A büszkeség nem egyenlő a félelemmel. Az, hogy nem beszél róla a félelem jele. De ha nem akarsz/akartok hülyeséget csinálni, akkor hozd fel a témát.
2016. okt. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fruzs33 ***** válasza:
79%

De cink,hogy én adok erről tanácsot,amikor nekem is ez a helyzetem!

Így kívülállóként viszont azt mondom,hogy akar téged,csak büszke,ahogy írtad.

Vagy vársz,vagy "rámászol"...te tudod csajszi!

Az én esetemben meg így már tudom,hogy lépek.

De neked is sok szerencsét!

2016. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3.-as köszönöm,neked is! Aztán majd írd meg hogy sikerült a dolog😍💪🏻 És nagyon valószinü,hogy megfogadom a tanácsokat és a kezembe veszem az irányítást
2016. okt. 22. 23:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak attól tartok,hogy mivel ö az a tipikus jópasi,megszokta hogy mindig a csajok kezdeményeznek és neki nem kell érte tenni..én meg azért elvárom,hogy ö igyekezzen ,mint pasi..és nem akarok könnyűvérű lenni
2016. okt. 23. 00:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Ettől nem leszel az.
2016. okt. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ettől nem leszel könnyűvérű.
2016. okt. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!