Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vagy inkább legyen barátság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy inkább legyen barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
Van egy srác (nálam 1 évvel fiatalabb), akivel már úgy kb. 4-5 éve nagyon jó barátságban vagyunk, leszámítva a kisebb-nagyobb vitákat, de mindig kibékültünk. Ő tényleg nagyon jó haver, nagyon figyelmes. Igaz, hogy egyszer (2 éve) megpróbáltuk a járást, de nehezebb volt, mint gondoltuk, így szinte nem lett belőle semmi. Most, hogy egy kicsit még Közelebb kerültünk egymáshoz, tobbet vagyunk együtt, ő többet érez barátságnál. Mivel kissé felénk, így chat-en mondta el érzéseit, és megkérdezte hogy mi lenne ha megpróbálnánk megint? Én egyből lefagytam, mert nem számítottam erre, és kértem tőle, hogy had kapjak egy kis gondolkodási időt. Igazából nem tudom eldönteni hogy mit is érzek iránta, olyan mintha több lenne mint barátság, de kevesebb mint szerelem. De közben nagyon Félek, hogy elveszítem őt, a legjobb barátomat. 15/L
2016. márc. 8. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Szánd meg. Vagyunk néhányan fiúk, akik hát hogy is mondjam. Visszahúzódóbbak vagyunk. Szerintem ha ilyen közel vagytok egymáshoz, akkor próbáljátok meg.

14/f (Nem én biztos nem Ő vagyok, nyugi :)

Sok sikert.

Ha kell még tanács, akkor délután három körül leszek fent.

2016. márc. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Engedd már meg neki, hadd hajtsa be a macit a málnásba:D Lécci, lécci:)
2016. márc. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, nem jó ötlet. Ez olyan lépés ami után nincs visszaút, nincs megbánás, és egy életen át elkísér. Most még fiatalok vagytok és nem annyira látjátok tisztán hogy ezt megbánhatjátok. Ne menj bele mert a végén lehet lelkiismereti gyötrődés lesz és a barátság vége sem kizárt. Ha eddig jól elvoltatok mint barát-baráttal akkor erre nincs szükség!
2016. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad az "extrák" 15 évesen?.....:))
2016. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!