Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákkal. Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tobbet erzek mint baratsag de megse szeretem a fiubaratom, neki is tetszem de ahogy ot ismerem ha egyutt lennenk csak arra kellenek es otthagyna vagy megcsalna ha nem fekudnek le vele...Viszont egem sokan atvertek mar es nem tudok megbizni senkiben es akit szeretek neki baratnoje van.

Hozzatennem hogy szuz vagyok es eddig 2 baratom volt csak. de a sok megbantas utan elgondolkoztam hogy belemennek ebbe a kapcsolatba agy kavarasba. Ha mindig csak az atverest kapom legalabb igy nem er tobb ilyen.

Ti belemennetek?

Es a ku**** mellozzetek nemhiaba irtam le hogy szuz vagyok


L/17



2016. jan. 2. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ezen nem is gondolkoznék. Persze hogy menj bele
2016. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szűzességed többet ér ennél.
2016. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja szerintem se kéne bele menni

Várj még egy kicsit

2016. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lehet tobbet er de kockaztassak meg egy atverest? jelenleg senkit se ismerek akivel lehetne normalis kapcsolat. és lassan 18 evesen hianyolom
2016. jan. 3. 00:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 18 évesen még bőven rá érsz,mert később lehet ,hogy bánni fogod
2016. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, kockáztass mert minél többet kockáztatsz annál jobb lesz a végeredmény. A szüzesség pedig egy szent dolog főleg egy lánynál... Várj még 'rá' ha eddig vártál :) Hamarosan jönni fog. rib,.-,.-anc pedig semmiképp ne legyél, van belőlük elég mostanában.
2016. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!