Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok az olyan "barátság extrákkal" kapcsolatról, ahol minden van, csak maga a közösülés nincs?

Figyelt kérdés
Tehát a petting, orál, anál minden formája lehetne, de rendes szex nem.
2015. szept. 25. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Eleve nem érdekel a "barátság extrákkal" téma.


Valaki vagy a barátom, vagy "a férfi" az életemben, utóbbi esetben meg alap, hogy vonzódom hozzá és szeretkezni akarok vele, és olyan férfire vágyom, aki szeretkezni akar velem.


Az "anál minden formáját" azért hangsúlyoztad ki, mert igazából erre vágynál valakitől, kapcsolati kötöttségek nélkül?


[link]

2015. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A félreértések elkerülése végett:

1. nem vagyok nő, ezáltal kedves férfiak, kérem, ne tegyetek ajánlatokat privátban. :)

2. Akinek ez a téma túl meredek, az kérem, hogy inkább másik kérdésnél élje ki a válaszadási kényszerét. Megértem, ha valakinek ez túl extrém, és semmi problémám nincs azzal, hogy sokak számára elképzelhetetlen, hogy a barátság és a szerelem mellett más fajta kapcsolat is létezhet két ember között. De azért ne vonjuk kétségbe, hogy sokak számára ez nagyon is lehetséges.

2015. szept. 25. 10:52
 3/7 A kérdező kommentje:
A "midnen formája" nem csak az análra vonatkozott, hanem az előtte álló teljes felsorolásra.
2015. szept. 25. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért nem akarsz vaginális közösülést, ha popsiba meg szeretnéd?

Vagy a te popsidról lenne szó? Sok fiú vágyik erre a szerepcserére.

2015. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se értem, hogyha anál van, akkor rendes szex miért nincs? Nálam előbb lenne egy barátság extrákkal kapcsolatban szex, mint anál. Ebben a formában nekem értelmetlen, anál helyettel szexszel, vagy anál és szex nélkül rendben lenne.
2015. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam a barátság extrákba az anált nem tudnám például elképzelni. Pláne úgy, hogy sima szex meg nincs.

A másik, hogy nagyon sok kell ahhoz, hogy ilyenbe belemenjek.

2015. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétel az anál, azért írtam, hogy legfeljebb az.
2015. szept. 27. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!