Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk szerintetek ez jó ötlet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy haverom már jó pár éve ismerjük egymást,de az utóbbi pár hónapban kb május óta elég sok időt töltöttünk együtt. Általában elmegyünk kocsikázni ide oda meg strandolunk, mozi ilyesmi,de közben azért szoktak lenni ilyen egyéjszakásai, amiket mindig meg is oszt velem. Engem ez az utóbbi 1 hónapban elkezdett zavarni,mert kezdek többet érezni iránta,mint eddig,de ezt nem jeleztem neki, ugyanúgy viselkedek vele, ahogyan eddig. Arra gondoltam,hogy a következő talinkra szoknyába mennék és combfixet húznék fel aztán mikor már egy ideje együtt vagyunk "véletlen" megigazítanám vagy valami,hogy vegye a lapot. Szerintetek ebből így csak szex lesz vagy mivel azért egy ideje együtt lógunk lehet több is? 23/l

2015. szept. 13. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélni vele nem volna egyszerűbb?
2015. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyesnek igaza van, 2 út között a legrövidebb az egyenes ^^
2015. szept. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
23 évesen megtanulhatnád kinyitni a szád. Kivételesen nem szopás céljából...
2015. szept. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3: nyers, de rövid és velős.
2015. szept. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne elcsábítani akard, mert még ha meg is érti a célzás, végképp nem fogja tudni mire vélni a viselkedésedet. inkább - ahogyan az előttem szólók is említették - szóban jelezd neki az érzéseidet. Ha eddig is olyan jó barátok voltatok, hogy még a legintimebb titkaitokat is megosztottátok egymással, akkor igazán nem kell tartanod tőle, hogy "megbotránkozik", ha őszintén elmondod neki mit érzel iránta.

Legalább Te is tisztán fogod látni, ő miként vélekedik erről. Ennek függvényében lehet esetlegesen továbblépni, vagy természetesen "beletörődni", ha esetleg nem kölcsönös a dolog.

Tudom, hogy ez nem könnyű feladat, de ahhoz, hogy célt érhessünk időnként túl kell lépni a saját korlátainkat!


Kívánom, hogy sikerrel járj! :)

2015. szept. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!