Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jó ötlet a volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet a volt barátommal összejárni szexelni szakítás után?

Figyelt kérdés
Tegnap szakított velem a barátom, ami őszintén szólva már várható volt, és nekem is megfordult a fejemben csak ő hamarabb lépett, én talán még szívem szerint adtam volna időt a kettőnk kapcsolatának hogy hátha javul, de ha ő másképp döntött, én elfogadom. Aztán miközben beszélgettünk, viccből bedobta a járjunk össze szexelni témát addig, amíg nem találunk mást. Akkor egyből elvetettem az ötletet, de aztán eszembe jutott hogy a mi röpke 4 hónapos kapcsolatunk alatt csakis a szex volt tökéletes, minden mással csak problémák voltak és viták, jóformán semmiben nem egyezett a véleményünk, de a szex isteni volt! Szóval ma felkerestem, hogy mégis adjunk inkább egy esélyt a dolognak. Mennyire fog ez működni? Még persze mindketten érzünk valamit egymás iránt, de tisztában vagyunk vele, hogy ez a járás dolog nekünk nem megy, viszont beleőrülnék ha mással is lefeküdne. Bizonytalan vagyok, van valakinek esetleg tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2015. aug. 2. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

majd megtapasztalod mennyire. Azt ennyi. Éld az életed azt ennyi.


Amúgy meg aki kiváncsi hamar megöregszik. Mármint komolyan,, itt a kérdések fele annyira lényegtelen hogy hihetetlen. Vagy fog vagy nem pám

2015. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Haha, ezzel elvesztetted a háborút ÉS aláírtál egy megalázó békeszerződést. Szétdugathatod magad anélkül hogy bajlódnia kellene veled. "amíg nem találunk mást". Ha azt gondolod, hogy egy normális, ambiciózus férfi összejönne egy olyan lánnyal aki közben az exével dug, akkor nagyot tévedsz. Már a gondolat is szánalmas.
2015. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem is szeretnék ismerkedni másokkal, de ha meg is ismerek valakit, akkor nyilván nem úgy fogok indítani nála hogy "hello xy vagyok és szexelek az exemmel.."
2015. aug. 2. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az lesz a baj, hogy ha csak szexkapcsolatban is maradtok, te ugyanúgy ragaszkodni fogsz hozzá, s hogy szavaiddal éljek, beleőrülnél, ha mással is lefeküdne. És le fog. Ez biztos. Sokkal magabiztosabban fog flörtölni, mivel tudja, hogy nincs vesztenivalója, a póráz végén még ott a csaj, akit bármikor megcsinálhat. És lelkiismeret-furdalás nélkül fog csajozni, hiszen nem vagytok együtt. Ebből tuti nem fogsz nyertesen kijönni. Lehet jó lesz pár hétig-hónapig a szex, de egyre kevesebbet fogsz érni neki: egy sráctól hallottam egy ilyen exről, hogy olcsóbb, mint a zsebkendő...
2015. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aha-aha.. akkor meg hazudni fogsz.. na jó, kérdező mondom, ezeket nem lehet megválaszolni. Net előtt is volt valahogy, most is lesz.


Mármint ha már itt az oldal oké, végül is meg lehet kérdezni, csak okosabb nem leszel tőle. "jaj *rossz élmény* ne csináld" "huhu *jó élmény* csináld".. kb ennyi

2015. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!