Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem de megsem akarom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de megsem akarom megcsokolni?

Figyelt kérdés
Van egy srac akit mar kb 3 eve szeretek (ugy igazabol). Tobbszor is ugy volt h osszejovunk, de akkor valahogy mindig kihatraltam belole mikor tudatosult h meg fog csokolni. Nagyon sokszor elkepzeltem h megcsokol es h osszejovok vele es akkor mindig jo erzes toltott el, de amikor tudom h megkaphatom, mar nem erdekel. Volt baratom es semmi bajom sincs a csokolozassal.

2016. febr. 6. 07:23
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem ertelek. Ne ijedj meg az ujdonsagtol, batran vagj bele, semmit nem veszithetsz, lehet lemondasz egy nagyon jo idoszakrol. Inkabb orulj hogy megtetted minthogy utana sirj hogy miert nem es elszalasztottad. Az elet rovid hasznald ki!
2016. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi! :)
2016. febr. 9. 06:31
 3/3 anonim válasza:
Nem szereted csak kedveled mint havert.
máj. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!