Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Maradjon a barátság extrákkal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjon a barátság extrákkal? De most ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Egy lány ismerősömön keresztül ismertem meg egy lányt (Dóra), ő két évvel idősebb nálam, de az elejétől kezdve volt egy kis szikra közöttünk. Elkezdtünk találkozgatni november környékén, sétáltunk, meghívtam erre-arra, beültünk ide-oda, stb.. végre örültem a fejemnek, hogy találtam egy olyan lányt aki nem csak, hogy gyönyörű, de intelligens is.


Elkezdtünk egymáshoz átjárogatni 1-2 órákra, dumálgatni, videókat/filmeket nézni, aztán náluk elkezdtünk smárolni. Az ezt követő 1-2 napban folyamatosan kérdezgettem (lehet itt rontottam el), hogy akkor most mi van/lesz köztünk? Erre annyit mondott, hogy (szeptemberben hagyta el a barátja, 2,5 év után) nemrég lett vége a kapcsolatának, és nincs kedve egyből lekötni magát, de vonzódni vonzódik hozzám, és többet is szeretne, de most még inkább csak szórakozna, nem akar megint pofára esni. Győzködtem, hogy én nem verem át, stb..


Annyiban maradt a dolog.


Karácsonykor megkaptam tőle saját magát, mint ajándék, ami iszonyatosan jó volt, én még nem voltam lánnyal, de szerintem első alkalomnak tökéletes volt, és jobban belé szerettem.


Azóta megy a barátság extrákkal. Na most ez úgy néz ki, hogy szexelünk, smárolunk, foglalkozunk egymással, programokat szervezünk magunknak, itt-ott alvás van, jól elvagyunk, nincs nekem se mellette csaj, neki se srác.. Tehát majdnem kapcsolat, csak mégsem.


A szüleink is értetlenül állnak ezelőtt, mivel mesélte ő is, hogy az anyukája rákérdezett, hogy most mi van köztünk, mivel elég sokat járok hozzájuk mostanában.

Feltételezem olyan válaszra várt, hogy: Együtt vagyunk, vagy alakulnak a dolgok, de nem kapott rá egyenes választ sem ő, sem az én szüleim tőlem.


Hogy kaphattak volna, ha mi sem tudjuk mi van pontosan.


Volt nővéremék esküvője múlthónapban, amire elhívtam, és annyit kérdezett vissza, hogy: ,,Ilyen helyekre az ember a barátnőjét viszi, nem?"


Erre én: ,,Igen, ezért hívlak meg."


Itt ráébresztettem arra, hogy hahó, eltlet félév mióta szakítottatok, és azóta folyamatosan velem vagy, jó volna végre valamit kitalálni, mert csak örlődünk.


Az esküvő napján mindenki mondta, hogy mennyire aranyos pár vagyunk, meg hogy jó sokáig legyünk még, stb.. és elsírta magát.


Ott vígasztaltam egy órán keresztül az udvaron, és nem akart arra felelni, hogy mi legyen velünk..


A barátnői azt mondják, hogy sokat beszélnek vele, és mindig hangsúlyozza, hogy szeret, de fél attól, hogy az lesz, mint az előző barátjával.. (elejére elfelejtettem odaírni, hogy a pali kiment Németországba, kb zogszó nélkül.. de már a kapcsolatuk az utolsó 4-5 hónapban olyan volt, hogy néha találkoztak, akkor együtt aludtak, de se szex, se semmi közös dolog nem volt már.).


Szerintetek várjak még, vagy micsoda? Bizonyítottam már annyit, hogy én nem hagyom el, folyamatosan foglalkozok vele, mutatom, hogy érdekel, de ennyire mély nyomot hagyhatott benne az előző faszi, vagy én nem tudom..


17/F

19/L


2016. ápr. 10. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet butaságot mondok, de szerintem kimondatlanul már együtt vagytok :)
2016. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vágj bele! Nehéz lesz bizalmat építened, de valamennyi már van. Szóval csak kitartás! ;)
2016. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy együtt vagytok, csak nincs ez konkrétan kimondva! Lehet, hogy egy kapcsolat addig happy amíg ez így van, nem? Mindenesetre szurkolok neketek! Pacsi :)
2016. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Együtt vagytok, csak még nem mondtátok ki.

Egyetértek az előzővel.

2016. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ezt ennyire túlbonyolítani? Nem mindegy, hogy kimondjátok-e vagy nem? Élvezzétek egymás társaságát, csináljatok sok közös programot és kész.
2016. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Meg kell értenie, hogy van egy másik fél is, jelen esetben Te. Tehát nem arról van szó hogy nek rossz volt, msot talált egy "vész helyzetet", és körülötte forog minden, te meg annyival el vagy intézve, hogy hát ez neked is jó.


Msot vagy észreveszi, hogy itt egy kkapcsolat, ami sokkal jobb lehet, mint amilye volt - és ez tényleg csak kettőtökön múlik -, vagy tisztáznia kell, hogy ennyi, nem elsz több soha, de ez esetben szeritnem ideje továbbállnod, mert így ez csak neked lehet rosszabb, ésveszett fejsze nyele.


Látszik ,hogy nem mer lépni, de meg kel ltennie. Állítsd válaszút elé, mese nincs,

2016. ápr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!