Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kéne "meghódítanom"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne "meghódítanom"?

Figyelt kérdés
Van egy lány akiről érzem, hogy tetszem neki. Múltkor mentünk haza vagy 6an a suliból és csak nekem köszönt, ráadásul egy "legyen nagyon szép hétvégéddel". Emellett szoktunk szemezni is. Azonban mikor esély nyílna arra, hogy beszélgethessünk, nem igazán nyit felém. Például ha többen vagyunk jelen, akkor nem nekem kéri ki a véleményem, vagy nem hozzám szól először. Hogy kéne elérnem, hogy kicsit megnyíljon, legyen esélyem nála. Vagy valahogy jeleznem kéne, hogy nekem is bejön? 17/f

2016. okt. 18. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy kicsit ha bókolsz neki az csak jó 😜

Hát nem ártana ha te is mitatnád neki h bejön

2016. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Például ha többen vagyunk jelen, akkor nem nekem kéri ki a véleményem, vagy nem hozzám szól először. "


miért tőled és miért te léggy az első akihez hozzá szóljon? na de mindegy :D


""Hogy kéne elérnem, hogy kicsit megnyíljon, legyen esélyem nála. Vagy valahogy jeleznem kéne, hogy nekem is bejön?"


igen, jelezd neki, jelöld be facebookon és írj vele, utána lájkold be a képeit :D


amúgy beszélgess vele szünetben vagy amikor vége az iskolának várd meg kint és akkor

2016. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok 17f
2016. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!