Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek, hogy kéne "meghód...

Szerintetek, hogy kéne "meghódítanom a szívet"? Hogy a barátságon egy idővel túl tudjunk lépni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy srác aki néhány napja rám írt facebookon, azóta minden nap beszélgetünk és nagyon jól elvagyunk mindig megtaláljuk a közös hangsúlyt, témákat.. nagyon sok mindenről beszéltünk, szex, szerelem, élet, és szóba jött a találkozás is.. mondta, hogy neki én pont megfelelek, szép vagyok és eltudja velem képzelni az életét! Én ezekben már nem hiszek ez túl hamari döntés.. Aztán pár nap múlva megbeszéltük, hogy mivel nem ismerjük még egymást igazán legyünk először is csak barátok, találkozgassunk aztán majd minden kialakúl! De viszont én nagyon megszerettem, órákon át beszélgetünk.. és biztos nem én leszek az aki visszautasítja.. Szerintetek, hogy kéne "meghódítanom a szívet"? Hogy a barátságon egy idővel túl tudjunk lépni? Félek mindentől, hogy "OFFol" vagy bármi és minden elromlik. Előre is köszi a a segítséget, válaszokat! K./16.
2013. jún. 23. 12:46
 1/3 anonim válasza:
Hmmm mi is így jöttünk össze a barátnőmmel hatalmas beszélgetések állandóan együtt és észre sem vettük hogy barátokból szerelem lett rajtunk kivül ezt mindenki látta lehet nálatok is ez van:)) de ha nem beszéglessetek tovább lógjatok együtt célozgass hátha így érez ő is sok sikert
2013. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értelek, köszönök szépen mindent és a válaszod! Fogunk is majd találkozni ha minden igaz a jövőhéten.. nem tudom miért de egytől félek, hogy ez lesz az első és az utolsó.. Bár én mindent bele fogok adni!
2013. jún. 23. 13:40
 3/3 anonim válasza:
ha ettől tartasz akkor a találka végén adj neki egy puszit legalább az arcára ha érdekled őt akkor biztos lesz több is ha meg nem akkor ne bánd :))
2013. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!