Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A haverom melegnek néz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom melegnek néz?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom.. de azt hiszem Ő meleg, ami eddig engem nem is zavart. Én hetero vagyok, volt dolgom már nőkkel..

3-4 éve vettem észre rajta, hogy kicsit máshogyan közelít hozzám.. Ez mit takar? Bámul, bújik, ölelget, néha puszikat ad... mindig keres, a nyakamra jár, de én nem merem megmondani, hogy ez nekem kicsit ciki. Zavar a közeledése! És ha elküldöm, akkor elkezd hisztériázni.. volt, hogy elpityeregte magát.. de amúgy egy nagyon jó ember... aranyos, kedves, intelligens, tisztelettudó.. de nem érti meg, hogy én nem vagyok meleg!!!

Mit tegyek, hogy ne bántsam meg, de ugyanakkor vegye észre, hogy mi nem lehetünk egy pár!??



2013. febr. 15. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, s mondd el neki, amit leirtál. Mondd meg neki, hogy a barátja maradsz, de nem szeretnél többet és megérted, s mellette fogsz állni.
2013. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ő szerelmes beléd :). Először is örülök, hogy nem homofób módjára reagálod le. Tisztelet érte! Természetesen beszélj vele, mondd meg neki, hogy te tudod, hogy mit érez irántad. Beszélgessetek el a szerelemről, párkapcsolatról és arról hogy egy te nem vagy meleg és hogy ő az, az nem baj, de ez a szerelem viszonzatlan marad. Értesd meg vele, hogy a barátságoddal kell beérnie és ezt meg kell értenie. Tudasd vele, hogy te továbbra is a barátja maradsz, de szép lassan elmúlik ez és majd jön egy meleg fiú akivel együtt járhat.


Ami az ölelgetést, puszit illeti ha téged annyira nem zavar hagyd. A meleg srácok érzékenyebbek és szeretik érzelmeiket jobban kifejezni. Ha nem lép át egy határt az hogy megölel és puszil nem gond. Sőt sok déli országban a heteró pasik is így viselkednek a legjobb barátjukkal.

2013. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"de szép lassan elmúlik ez és majd jön egy meleg fiú akivel együtt járhat"


Én középiskola óta szerelmes vagyok az akkori egyik osztálytársamba. Már 3 éve nem is láttuk egymást, de még mindig nem tudtam beleszeretni másba, folyton csak ő jár az eszembe.

Nagyon szívesen megölelgettem és megpusziltam volna, de soha sem mertem.


És természetesen azt sem tudja, hogy érzek felé :| :_(

Megpróbáltam vele ismét felvenni a kapcsolatot, legalább barátok had legyünk, ez úgy tűnt, sikerülhet is, de egy ideje már bármit írok is, nem válaszol facebook-on. :S


23/F

2013. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!