Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek után mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nemrég jött egy új lány az osztályunkba.Már nyáron volt szerencsém meigsmerni.Nálam ez ilyen első látásra szerelem vol, ezért elhívtam,Találkozgattunk, minden nap beszélgettünk stb. Igazából én beleszerettem.Tökéletes volt minden, és persze elhittem, hogy lesz valami..

Egyik hét végén buli előtt azonban felhozta ezt a témát.. és elmondta, hogy nem akar semmit, de mindenképp szeretne ugyanúgy a barátom maradni. Én akkor fel se fogtam igazából. Másnap viszont beütött... nem akartam látni stb

Azóta minden olyan mintha mi sem történt volna, de folyamat szenvedek emiatt.. nem tudok nem arra gondolni sokszor rossz kedvem van emiatt.. és ezt láttja rajtam..

Nem tudom mit kéne tennem..? abba kéne hagyni ezt a barát dolgot? nem akarom, hogy lássa rajtam. Beszélnem kéne vele?



2016. okt. 9. 22:54
 1/1 anonim válasza:
90%

Mondhatnám, hogy legyetek barátok, de te többet érzek.. Erről nem tehetsz és az ellen sem..

De mégis azt mondom.. Próbálj megmaradni barátnak.. Várj.. Ismerd meg közelebbről ..stb. Néva még bólogatsz is neki de ne vidd túlzásba. A fő az hogy pótolhatatatlan légy. Ha belédszeret .. Úgy igazán .. Tudatja veled csak várj!

2016. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!