Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem ha elkezdett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ha elkezdett velem szemezni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem. Próbáltam vele szemezni pár hónapja, erre ő megmondta nekem, hogy ne nézzem őt. Én ezt visszautasításnak vettem. Majd a napokban elkezdett nézni engem, emellett kedves is velem. Nem igazán értem, hogy mit akar ez jelenteni? Ez valami játék vagy tennem kéne valamit? 17/f

2016. szept. 27. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki max megbanta amit csinalt.
2016. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet rossz napja volt, nem volt jó kedvében, ezért mondta, hogyy ne nézd.

Viszont akkor nem tudom most miért kezdett volna el szemezni. Lehet tényleg bűntudata van.

De az is lehet, hogy szimplán bolond.

2016. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket nevezik vadmacskáknak. Bevadultak attól hogy nézted őt, és nekik ez kellemes érzés, az is hogy megmondta neked hogy ne nézd.. csak próbára tesz, aztán kíváncsi rá hogy nézed e még. NÉZD NÉZD és amikor a szemébe nézel, akkor mosolyogj, és a szemöldöködet húzd fel :P
2016. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!