Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Valaki tud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Valaki tud tanácsot adni? (Többi lent) 15/l

Figyelt kérdés
Van egy barátom másfél éve, osztály társak voltunk de most gimisek vagyunk, és nem nagyon találkozunk meg sajnos nem is nagyon beszélünk. És a legrosszabb hogy nem tudom hogy érzek e még valamit iránta.Nem tudom mit kéne tennem, honnan kéne rá jöjjek hogy szeretem e még. Sokszor érzem azt hogy meg vagyunk egymás nélkül, de a megszokás hogy vele vagyok nem enged ki lépni ebből.Tenyleg nem tudom mit érzek iránta. Félek hogyha szakitok akkor meg bánom, és ha ossze jön valakivel osszetornek. Valaki tudna tanácsot adni? Nagyon meg koszonnem neki

2016. szept. 26. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ragaszkodsz hozzá, de szerintem már nem szerelmedként, csak barátként tekintesz rá
2016. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval, szerintem is csak a megszokás és a ragaszkodás van még benned de biztosan nem vagy belé szerelmes úgyhogy szerintem jobb ha szakítasz vele
2016. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat. Hétvégén beszélek vele.
2016. szept. 26. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben voltam én is es ugyanúgy 15 éves voltam (bár nekem másfél éves kapcsolatom volt) de szerintem ne húzzatok tovább egymás idejét csak megszokásból vagy mar csak vele :/ sok sikert!
2016. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is egy másfél éves kapcsolatról van szó, és koszonom a válaszod.
2016. szept. 26. 21:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valakinek a fejében már ilyenek többször is megfordulnak (ahogy nekem is az exemnél) hogy lehet hogy szakítani kéne, meg hogy ez csak megszokás, akkor valószínűleg el fog jönni hamar az ideje a szakításnak.
2016. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem érzed magad valami jól. Valóban, ha megfordul a fejedben, akkor nagyon elkéne gondolkodni rajta, hogy lépj túl rajta. Ha összejön valakivel, az már nem a Te dolgod, hanem az övé. Ha otthagyod, és két nap múlva, vagy 3 hét múlva már mással van, akkor ez róla is szól.

Ha elhagyod, akkor meg ne akarj 3 perc alatt túl lenni rajta, hagyd, hogy leülepedjen a dolog, gyászold meg. Ha ez 5 hónap akkor annyi, ha meg 1 év, akkor meg legyen annyi. Nem kell siettetni semmit, de ha vele mardsz, akkor az biztos, hogy jó? Elvesztegetett időnek hívom én azt, amikor tudom, de mégsem teszem. Az életem meg eközben elmegy, és azt fogom mondani, de nagy bolond vagyok, mert mi lett volna, ha megteszem? De nem tettem, így soha nem derül ki. És inkább állok térdik a kakiban és várom a csodát. Hát csoda, az nincs, legalábbis magától nem jön.

2016. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2016. szept. 27. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!