Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés
Barátnőm és én már több mint 1 éve vagyunk együtt. ( 1 éve és 4 hónapja ). Jól kijövünk, ugyanakkor szoktunk veszekedni, kisebb nagyobb dolgokon, féltékenységből, 1-1 hirtelen idegességből jött mondaton, de általában mindig megbeszéljük. Viszont van egy dolog ami tényleg nagyon zavar. Nos, körülbelül fél éve bemutattam őt az egyik régi netes haveromnak, aki tőlünk kb 200km-re lakik. Játszottunk egy játékkal 3-an, aztán én le is léptem, viszont barátnőm még továbbra is fentmaradt vele beszélgetni. Ez volt az a nap ahonnan el kezdtek ketten beszélgetni, később ez napi szinten ment, napi 3-4 órát beszélgettek szóban, majd a többit facebookon. Többször közöltem vele hogy hagyja mert nagyon látszik a gyereken, hogy nyomul rá, de ő cska barátkozásnak vélte és nyugtatgatott. Nos körülbelül 1 hónapja a gyerek szerelmet vallott a barátnőmnek és hogy betegesen szerelems belé. Hozzáteszem egyszer barátnőm elutazott 200km-t hogy találkozhasson vele, beszélgettek, bemutatta a szüleinek, még 1 plüssmacit is adott neki. Miután szerelmet vallott neki ez a " haverom" , azóta nyomatékosan megmondtam barátnőmnek, hagyja békén és ne foglalkozzon vele. Ő ebbe bele egyezett, azonban máig is még napi szinten tartják a kapcsolatot, és gyakran telefonon is beszélnek. Ma például egy több 1000 forintos ajándékot küldött barátnőmnek ez a fiú. Mit gondoljak? Mit kéne tennem? Sokszor fenyegetőztem már szakitással is, ám látszólag hiába...

2016. okt. 8. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A baràtnőd nem vesz komolyan. Szerintem kérdez rà nyiltan , hogy szerelmes e beléd . Ha szemedbe néz miközben mondja , akkor őszinte. Vagy mondjuk kérdezd meg , hogy mit kéne "a baràtodnak"venned. Természetesen nem kell venned neki semmit. Ha a kisujjàból kivàgja , akkor kérdezd meg , hogy neked mit venne. Ha ha sokat gondolkozik akkor a màsik fiú érdekli. Ez esetben szakíts vele.
2016. okt. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokszor mondja, hogy szeret. És el is hiszem, mert ezen kivül tényleg kimutatja, de ott van ez a dolog....
2016. okt. 8. 23:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén? Mind a kettőtöket palira vesz. Most veled van, az a fiú meg azt hiszi hogy majd vele lesz, de barátnőd csak tartogatja vészmegoldásnak. Lehet jön egy harmadik és majd lelép vele. Ha a barátnőd tiszteletben tartaná az érzéseidet és hogy téged ez zavar, az a fiú már sehol nem lenne az életében. Ha ti szakítotok valószínűleg megy egyből a karjaiba. Nem téged sajnállak hanem azt a fiút aki szerelmes és hitegetik.. Te legalább vele vagy. De a helyedben átgondolnám hogy megéri e egy olyan kapcsolatban maradnom ahol lehet lecserélnek amint úgy gondolják nem vagy elég jó..
2016. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a barátja lenne oké, még akkor is hogy többet érez a barátnőm iránt. De hogy bevallotta neki hogy szerelmes és nyomul is, és a barátnődet ez nem zavarja.. én AZONNAL választás elé állítanám, hogy ő vagy én. Nem nem érdekel hogy "csak barát", barátkozzon olyannal aki nem nyomul rá, értse meg azt is hogy téged zavar és nem akarod hogy beszéljenek. Az meg csak rosszabb hogy a csaj utazott hozzá mintha a csávó tette volna..
2016. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!