Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy közöljem vele, amit érzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem vele, amit érzek?

Figyelt kérdés
3 éve ismerjük egymást. Nagyon szeretem, mindenről lemondanák érte. Hónapok óta csak vele álmodok. Mindenhol őt látom. Mindig a gondolataim közt van. És nagyon szeretnék vele lenni. Hogy mondjam el, amit érzek? Hogyan kezdjem el? Hogy vezessem elő? Légyszíves segítsetek! 16/F

2016. okt. 3. 23:39
 1/7 anonim válasza:
Nos. Az szép és hogy 3 féleképpen leírtad mennyire szereted, de ha nem árulod el a körülményeket akkor nem tudunk segíteni. Amúgy véleményem szerint csak menj oda és hívd el randira. Ha viszonozza akkor minden happy, ha meg nem akkor legalább túlteszed magad rajta
2016. okt. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha viszonozza a szerelmed vagy legalábbis erősen sejted ,hogy igen akkor hícd el fagyira vagy sétálni.Vigyél neki egy szàl rózsát és vagy csókold meg vagy mondd neki hogy kedveled,nagyon jól érzed magad vele és többet szeretnél tőle mint baráság.Ha nem tudod biztosra ,hogy bejössz e neki akkor csak randizgassatok amíg ki nem derül:)sok sikert
2016. okt. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem, ő is szeret engem! És köszönöm szépen a tippeket!
2016. okt. 4. 07:49
 4/7 anonim válasza:

Szerintem vegyél neki egy Gucci táskát és ha elfogadja akkor ne járj vele mert csak a pénzedre megy meg a f*rkadra

25/L

2016. okt. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Ő nem olyan lány. Tudom!
2016. okt. 4. 08:05
 6/7 anonim ***** válasza:

na, remélem még nem késtem el... Először is elmondanám, hogy nagyon aranyos vagy :) Másodszor, én nem rohannám le ilyen gyorsan. Nem kell azonnal rózsa, meg szerenád, meg szerelmi vallomás (nem az előttem hozzászóló tanácsát ócsároltam ezzel), nyugi... Nem tudom, mennyire vagytok jóban... Ha haveri/baráti szinten vagytok, gondolok én itt hosszabb, tartalmasabb beszélgetésekre, együtt hülyülésekre stb, akkor egy random beszélgetésben felhozhatod neki hogy nem mentek-e el egyet fagyizni vagy sütizni vagy meginni valamit, mert ez még a nem randi határát súrolja, hisz haverok vagytok, elmehettek ilyenekre csak úgy beszélgetni... és akkor egyre több ilyet szervezni, finoman puhatolózni, flörtölgetni, aztán ha vevő rá, kialakul a dolog. Ha nem vagytok ilyen szinten, akkor az első lépés ezt a szintet kialakítani(de nem görcsösen) és utána ugyanaz mint az előbb. Sok sikert!

18 L

2016. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 köszönöm szépen😊
2016. okt. 5. 01:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!