Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S.15 leszek a télen és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.15 leszek a télen és még csak egy barátom volt de vele nem volt túl hosszú a kapcsolatunk. De most van valaki aki nagyon bejön és nem tudom hogy közöljem vele. Szerintem ő is tudja hogy mit érzek. Többi lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van hogy jó fej van hogy bunkó van hogy kezünk össze ér és nem kapjuk el van hogy össze nézzünk és mintha a lelkembe látna a tekintette, aztán egy nap úgy jön be hogy hozzám se szol úgy nézz mintha megakarna ölni. Én ezt a fiút nem értem.

SEGÍTSÉG!!!!!

14/L



2015. dec. 7. 12:59
 1/2 eznemlényeges ***** válasza:
Hívd el valahova, ha nincs pénzed erre, akkor oda, ahol ketten lehettek, és közöld vele.
2015. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem merem túl gyáva vagyok hozzá :( 14/L
2015. dec. 8. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!