Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én barátságtól többet szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én barátságtól többet szeretnék, járni szeretnék vele ezt hogy közöljem vele? Meg ha azt is mondja hogy nem és barátok leszünk akkor is szeretni fogom! Mit tegyek? Hogy mondjam el neki mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
lánnyal nagyon jóba vagyok vele nagyon jól meg értjük egy mást sok a közös bennünk napi több órát beszélgetünk szóval barátok vagyunk!Félek hogy azt mondja nem és barátok se leszünk! Félek hogy nem tetszenék neki.
2010. júl. 9. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
-.-
2010. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Amilyen kis looser vagy még, tuti elbénázod, bármit csinálsz... szal minden mind1 alapon akár el is mesélheted a csajnak. ;)
2010. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
így is szenvedsz...egy próbát megér...első válaszolónak: ismerlek...
2010. júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azért kicsit pozitívabb leszek. Majdnem hasonló a helyzetem, csak én elmondtam neki amit gondolok, egy levélben, de nem azért, mert nem mertem. Elég sajátos helyzet volt és most is az, bizakodó vagyok és szóba áll még velem pedig nem gondoltam. Szóval szerintem, próbáld meg, ha többet érzel iránta. Például hívd el valahová és kiderül, próbáld rávezetni és figyeld a reakcióit. Különben sose fogod tudni. Bár ha sokat vagytok együtt és szabad, te érzed. A helyzetet, viszont érdemes tisztázni, a barátság ez esetben nem a legjobb dolog. Én szurkolok :)
2010. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!