Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy gyönyörű osztálytársnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy gyönyörű osztálytársnőm. Szerelmes vagyok belé, de nem tudom, mit tegyek. Közöljem vele, vagy várjak addig, amíg ő nem tesz visszajelzést, hogy én is tetszem neki? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Á, szerintem az a legrosszabb, ha közvetlenül bevallod.ne támadd le Töltsetek több időt együtt,próbáld elővenni a humoros oldalad, beszélgess vele.Utána már finoman utalhatsz rá, hogy tetszik neked és szeretnél vele valamilyen jó kis közös programot.Akkor már látod mennyire vevő a dolgokra.
2011. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerelmet ne vallj neki, amíg nem vagytok közeli kapcsolatban.
2011. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? illetve mondanál még pár szót a körülményekről?:) milynen viszonyban vagytok stb...
2011. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
12 évesek vagyunk, egész sok időt töltünk együtt, mármint a suliban együtt szoktunk kártyázni, stb.
2011. márc. 5. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
12 évesen szerelem? Röhögnöm kell.
2011. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vallj szerelmet, csak barátkozz vele minél többet. 12 évesen úgyse állhat sokkal többől egy kapcsolat, ezt gondolom, Te is tudod.
2011. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja, hogy 12 évesen az ember nem tud komolyan szeretni. De tud! Mindenki lenézi az ifjúságot ebből a szempontból.
2011. máj. 12. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!