Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van két fiú. Nem tudom mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két fiú. Nem tudom mit érzek, és nem tudok dönteni!?

Figyelt kérdés

Szóval van két srác, az egyik 15, a másik 16 (lassan 17) éves. Nem a kor számít, ezt leszögezem. Kezdem az 15 éves fiúval. Őt 2 éve istmertem meg, és nagyon megtetszett, majd szerelmes lettem belé. Aztán szegény nyitott volna felém, de közömbösnek mutattam magam (össze voltam zavarodva, addig még nem éreztem szerelmet) Viszont utánna 1,5 évig (mai napig) kerülgetjük egymást mint macska a forró kását (egy suliba járunk) Szemezünk, köszönünk egymásnak, illetve vigyorgunk egymásra. Nagyon szimpatikus maradt számomra, még mindig nagyfokú tetszés van felé, de mondhatni már nem szerelem. Ha viszont mégis valami csoda folytán nyitna felém, és úgy alakulna szivesen lennék a barátnője, tehát eltudnám vele képzelni. A másik srác, nagyon jol nez ki, es 1 hete beleestem. Nem hiszem hogy ez szerelem lenne, de nagyon sokat gondolok egy nap rá. Heti egyszer szoktunk találkozni, szinjátszón, és akkor sokszor nézünk egymásra. A barátnőm volt iskolájába jár a fiú, emiatt a baratnőm egész jol ismeri. A srácnak már volt egy (vagy több...ki tudja) barátnője, sokat bulizik és eléggé tudja hogy jól néz ki. Amikor észre vette hogy nézem rögtön ő is velem kezdett foglalkozni, ami elég fura volt számomra hogy ilyen rámenős. Olyan dolgokat is hallottam hogy csak játszik a lányokkal, és emiatt sem szeretnék vele lenni, sem bele szeretni komolyabban. Bár erről nem én döntök. A böki az, hogy fél fejjel kisebb tölem. (Nem a fiu kicsi, én vagyok az átlagnál magasabb) :D na most hogy leirtam, kiváncsi lennék, hogy szerintetek most akkor melyik fiu hogy érez irántam, illetve ezek csak fellángolások, vagy lehet valamelyik esetben szerelemröl beszélni a részemröl!? Az eszem az elsö fiút tartja fontosabbnak, de a szivem (jelenleg) a másodikért rajong. Viszont a második fiúnak nem akarok a barátnője lenni, csak vonzódok hozzá. Szerintetek most mi van?

Remélem értettétek. :) 14/L



2016. szept. 28. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szerelmes lennél, akkor nem hezitálnál azon, hogy melyiket válaszd. :)
2016. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, várok még! :)

Igen, már érzem, hogy egyik sem szerelem, de azt tudom, hogy az első fiú nem fellángolás. A másik srácnál még nem tudom mi. Szerinted? Fellángolás?

2016. szept. 28. 19:22
 3/3 anonim válasza:
Szerintem felesleges még a fiúkkal törődnöd :) élvezd az életet, flörtölj, ismerkedj meg sok emberrel és majd úgy hozza az élet hogy egyszer csak szerelmes leszel és nem teszel ki ilyen bugyuta kérdéseket.
2016. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!