Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok dönteni! Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni! Ti mit csináljátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Aki nem akar hosszút olvasni, bele se kezdjen nincs értelme.

Szóval, talán kezdjük a legelején....

Tehát a bátyámmal nem igazan csípjük egymást. Nem ez a lényeg, hanem, hogy ha az ő baráti társaságában vagyok(nagyon néha, mindig véletlen) szóval akkor kedves velem a tesom. Ma véletlenül összetalálkoztam a bátyámmal es 2 haverjával. Az egyikkel mar 2x találkoztam, mar az első alkalommal helyesnek tartottam, amikor 2.szor találkoztunk akkor mar tetszett. Reggelente szoktam látni, es akkor értem ezt a közeledési vágyat (hogy ugye észrevegyem) Nem mondanám hogy szerelmes vagyok bele, azert az mar túlzás. Szóval egy boltban találkoztunk (tesom+aki tetszik+megegy emberke) akkor futottam beléjük amikor épp mentem volna vissza kosárert, mert túl sok cuccot kellett volna cipelnem. A tesom szólt a haverjának (aki tetszik) hogy "Nézd, itt a barátnőd!" En erre nem mondtam semmit mert epp telefonáltam. Nem mertem ránézni, szóval nem tudom a reakcióját, de nem mondott ra semmit.Megkértem a tesomat h fogjon meg pár cuccot. Mentünk s pénztárhoz. De a helyes srác meg elment valamiert. Szóval jött velem a tesom es az ismeretlen. Epp zsonglőrködtem a cuccokkal, de azert mondtam a bátyámnak, hogy mostmár odaadhatja, nem kell megvárnia. Erre megszólal a srác, hogy segíthet-e en nagyon meglepődtem, de éltem a lehetőséggel. Mondtam is a tesomnak, h látod, ilyen egy kedves ember. Aztán a tesom arrébb ment egy kicsit, szóval így nézett ki mintha en az "ismeretlennel" jöttem volna együtt. Aztán amikor továbbment a futószalag, mondtam:

-Köszi, mostmár odaadhatod.

-Én köszi. Szia.

En meglepődötten:Hali

Csak en reagálom túl? gyanúsan túl kedves volt. Miert o köszönte meg, hogy segíthetett?

Vélemények?

Ja meg annyi h a srác aki tetszik, o egy evvel fiatalabb, de fullra összeillenenk:magasabb es ugyanolyan vékony mint en:)



2016. szept. 17. 09:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Es igen egy masik kategóriába kiírtam mar, de nem tudtam eldönteni, h melyikbe kell.
2016. szept. 17. 09:10
 2/4 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valszeg ennek az ismeretlennek bejössz. Elèggé.
2016. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam h aki tetszik eggyel alattam jár, az "ismeretlent" nem tudom, de kb annyi mint en, én meg nemsokára (kb 3 hét múlva) 16😁
2016. szept. 17. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!