Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri érte? 14/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri érte? 14/L

Figyelt kérdés

9 OSZTÁLYOS VAGYOK. A korosztályom nagyrésze már 15 éves. Tetszik az osztálytársam,de..

Beszélgetünk,jól kijövünk,vannak lopott pillantások,már marháskodtunk is kettesben,de más lányokkal is szokta ezt csinálni.

Ezért ugy gondoltam,hogyha a személyiségemmel nem igazán nyerem meg,milenne ha felturboznám a külsőm.

Itt a sminkre gondoltam.

Máskülönben szőke hosszu hajam van,kék szemem,átlagos alakom,vékony vagyok,és jó cuccokban járok.

Szóval eddig nem nagyon sminkeltem,csak bulikba de beraknám a mindennapos sminkbe akkor a szemöldökfestést,és a szempillaspirál festését.

Fog valamit érni?

Vagy más kéne legyen a személyiségem? Ne önmagam adjam? Nem tudom..

Már fél éve tetszik.



2016. szept. 30. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Osztálytárssal nem jövünk össze!! És ha más lánnyal is ezt csinálja..akkor meg meg is éri a pénzét. Hagyd a fenébe.
2016. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Felturbózott külső"-vel akarod megszerezni? Nem jó ötlet. Mert ez olyan mintha a kenyér nem nyerné el a tetszését, de a vajas-sonkás-uborkás meg igen. Szóval add önmagad!
2016. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csak nekem szurja a szemem hogy 14 eves vagy es a korosztalyod 15 eves?..

amugy egy fiu miatt ne valtozz meg es onmagadat add..

sminkelni meg ha akarsz sminkelj, de ha smink nelkul nem jossz be neki, es sminkben meg igen az eleg fura helyzeteket vonna maga utan nem gondolod?

2016. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A smink a lányok döntő többségének nem áll jól, és fiuknak nem is tetszik. Jobban szeretjük a természetes bőrt és kinézetet. Ha átlagosan nézel ki az elég a belsőddel kell megfognod és megtartanod. Vagy kezdeményezz nála ha igent mond nyertél ha nem akkor meg kereshetsz mást.
2016. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Drága, ennyi smink minden csak nem turbó.

Esetleg kontúr, highlight, szemhéjpúder stb lenne az.

2017. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!