Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megeri harcolnom erte?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeri harcolnom erte?

Figyelt kérdés

Nyaron megismerkedtem egy sraccal.

Talalkozgattunk, majd bevalottam neki az erzeseimet. Egy kis gondolkodas utan azt valaszolta, hogy maradjunk baratok, mert nem biztos a kapcsolatokba, es magaba. En ezt elfogadtam, probaltam tullepni rajta, nem is beszeltunk par napot. Utana buliba osszetalalkoztunk, egesz ejjel egyutt voltunk. Masnap kerte, hogy talalkozzunk, mondta, hogy nagyon jo volt velem. Teljesen random temakrol beszelgettunk, nem jott szoba semmi olyan dolog, de egy csokkal koszont el. En teljesen ossze voltam zavarodva, nem ertettem, hogy miert csokolgat meg akar velem talalkozni ha nem akar tolem semmit. Egy het orlodes utan rakerdeztem, hogy mi a helyzet. O nagyon bunko es lekezelo volt, azt mondfa, hogy neki nem kell kapcsolat, meg hogy ez tobbet nem fordul elo. Ezutan egy ujabb mosolyszunet. Ra egy hetere ujra ram irt, es beszelgettunk. Mondta, hogy nagyon sokat csalodott a nokbe, nagyon regen volt normalis kapcsolata, es fel belekezdeni egy ujba, mert hogy tuti rossz vege lesz.

En nem tudom kiverni a fejembol ot. Teljesen bele szerettem. Megeri harcolnom erte, vagy hagyjam?

Tuti, hogy nem azert volt velem, hogy agyba vigyen, szoval ez is kizarhato.


2015. nov. 8. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem neked kell érezni. Ha ő nem akarja még, akkor nem tudsz mit tenni. Egyszerűen hagyjad, aztán majd meglátod, hogy mi lesz, hogy mit csinál.
2015. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

neked mint lánynak nem érdemes "harcolnod" érte, egy kapcsolat akkor lesz tartós ha a srác megdolgozik érte.

Egy srác tudat alatt is kihívásnak vesz egy olyan nőt akit nem tud még az első nap lefektetni, és udvarolnia kell neki az első csókért is.


Magyarul, ne fogd ki a szelet a vitorlájából azzal, hogy tálcán kínálod fel magadat, mert ha neki nem kellett semmit sem tennie azért, hogy akár a szíved vagy a tested megkapja, nem is fogja sokra értékelni.


Ha már megtörtént a "baj" ami lehet, hogy kellemes is volt, de a srác le akar rázni, az magyarázza is az esetet, hogy milyen mesét tálal hozzá azt a legritkább esetben tudod leellenőrizni.


Ha még van lehetőség arra, hogy találkozzatok, akkor azzal még talán lehet esélyed, ha nem mászol bele az ágyába még az nap se másnap, hanem hagyod, hogy egy kicsit had udvaroljon neked.


Ha rákérdez, hogy miért, válaszold, hogy úgy érzed, hogy túl hamar mentetek együtt ágyba, nem igazán ismered őt még és szeretnéd egy kicsit jobban megismerni őt.


A válaszától függjön, hogy te hogy döntesz, de a válasza jó önkritika is lehet a részéről anélkül, hogy ő ezt sejtené.

2015. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már a főkérdésnél is azt gondoltam magamban, hogy oké, kezdeményezzen egy lány, ha akar, de ha már neki kell harcolni, az elég gáz. És a véleményem az utolsó pont után is ugyanez maradt.


Szerintem semmi értelme harcolnod egy ilyen srácért, mikor ezer olyat találsz, aki szeretne egy kapcsolatot. Ez csak időhúzás.

2015. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!