Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri érte "harcolnom"?

Figyelt kérdés
Megéri egy olyan lányért "harcolni" aki inkább csak barátként tekint rám,de nemmondta konkrétan hogy nemlehet soha semmi a dologból?Minden bajom van miatt totál teljesen odavagyok érte és nemtudom mitcsináljak hagyjam inkább teljesen és felejtsem el vagy beszéljek és találkozgassak vele mint eddig és hátha lesz valami....
2010. szept. 27. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
sztem nem lesz semmi az ilyen esetekből, a barát kategóriából feljebb nem fogsz tudni lépni, max lefele. keress olyan lányt, aki tényleg érdekődni fog utánad!
2010. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
barátként viszont nemkell.....akkor lehet teljesen hagynom kéne....pedig annyira jól elvoltunk.. komolyan nemértem,mást nemakarok keresni elégvolt már a pofáraesésekből de nagyon
2010. szept. 27. 14:39
 3/17 bebycica ***** válasza:

Legyektek csak barátok, a barátságból lehet Szerelem.

Ezt egy tudós mondta :)

2010. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok de a másik oldalon, a lány oldalán! Lenne esélye a pasinak ha nem olyanok lennének a körülmények mint amilyenek és én se mondtam konkrét választ! Nálatok nincsenek valamilyen befolyásoló körülmények ami maitt ilyen lehet a lány?
2010. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Moszuke ***** válasza:

Moszuke:


legyünk csak barátok, oké?

(tipikus lerázós szöveg ha valaki nem hallotta volna még..)


add fel, ne harcolj fölöslegesen. és az idő majd a sebeket begyógyítja

2010. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát én nemtudok semmi ilyen körülményről....aztán mondta ő is hogy jólenne találkozni..aztán szóbakerült valahogy és mondta hogy mennyek le hozzájuk..... annyira jóbarátok még nemvagyunk akkor miért mondhatta ezt?
2010. szept. 27. 14:47
 7/17 A kérdező kommentje:

14:44

nálatok milyen körülmény van? csak 1példát hogy mégis mi....

2010. szept. 27. 14:48
 8/17 anonim ***** válasza:
14:44 vagyok, konkrétan mindkettőnknek van párja!
2010. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
jaah.... hát az azért teljesen más dolog.... nekem olyat írt hogy azért mert ha összejönnék egyszer majd ugyis szakítanánk és akkor végelenne a barátságnak is és ezt nemakarja mert szeret......ez milehet....
2010. szept. 27. 14:56
 10/17 Andika001 válasza:

nállunk hasonló eset volt.2 évig barátkoztunk csak.a vonzalom mindkét részről megvolt csak mindketten bátortalanok voltunk.aztán én a lány:D írtam egy félreérthető sms-t és ő félre is értette:D

azóta eltelt 5 év.Elvett feleségül és van két gyermekünk is:D

2010. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!