Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri érte "harcolnom"?

Figyelt kérdés
Megéri egy olyan lányért "harcolni" aki inkább csak barátként tekint rám,de nemmondta konkrétan hogy nemlehet soha semmi a dologból?Minden bajom van miatt totál teljesen odavagyok érte és nemtudom mitcsináljak hagyjam inkább teljesen és felejtsem el vagy beszéljek és találkozgassak vele mint eddig és hátha lesz valami....
2010. szept. 27. 14:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jó nektek :) Hát én azért 2évig nemszeretnék várni :P
2010. szept. 27. 15:02
 12/17 anonim ***** válasza:
14:44 vagyok ismét. Attól hogy összejöttök még nem biztos hogy szakítás lesz belőle, főleg ha szeretitek egymást! Van itt olyan válaszoló akinek ez összejött, jó benne van a pakliban utána a szakítás ami a barátság végét is jelentheti! De szerintem megérne egy próbát!
2010. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
énis aztmondtam neki hogy most kitudja meddig lennénk együtt....meg ha azért szakítunk mert valamelyikünk nemszereti úgy a másikat simán maradhat a barátság is de legalább megpróbáltuk...viszont nemértem hogy akkor minek mondta hogy mennyek le hozzá? mert annyira nagy barátok nemvagyunk még hogy mennyünk egymáshoz meg ilyenek.....
2010. szept. 27. 15:12
 14/17 anonim ***** válasza:
Ismét én vagyok!:))) Hát ha így hívott téged akkor szerintem ő is szeretne komolyabbat és lehet ott szeretne tovább lépni! Ez az én véleményem, szerintem menj el hozzájuk de majd írd meg mi lett a vége!:)
2010. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát lehet elmegyek.... de ha ő nemhozza fel hétvégéig a témát akkor én neszóljak miatta? És írjak rá ugyanúgy msnen mint eddig vagy várjam hogy keres-e?
2010. szept. 27. 15:27
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát ezt szerintem neked kell eldöntened, de ha ő is szeretné akkor szerintem rá fog még kérdezni a dologra!
2010. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát lesz ami lesz ha nemjön össze ígyjártam jóideig hagyok minden csajt :)
2010. szept. 27. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!