Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Várjak még szerintetek, megéri?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még szerintetek, megéri?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet , hogy szerelmes vagyok az osztálytársamba. És ez komoly... 18 évesen sosem éreztem még ilyet eddig. Régóta jóba vagyunk , hisz 12 éve osztálytársam mégis most vagy 4 hónapja estem bele.

El is mondtam neki és furán reagált , hogy ő nem tudja mit akar nem tud sem igent sem nemet mondani. Azóta eltelt másfél-két hónap mindennap beszélek vele, bulizni is eljárunk két-három hetente és olyankor végig velem. De csak azt mondja hogy ő nem tudja hogy szeretne e velem lenni mert még nem szerelmes és várjak....de már vártam 2 hónapot , vajon mennyi idő kellene neki hogy döntse el ??? mit gondoltok a helyzetről ?

18 f .



2015. okt. 3. 08:41
 1/4 ügyi0617 válasza:
Kérdezd meg, hogy lenne e kedve egy randihoz és akkor utána talán tudni fogja mit akar..:)
2015. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

támogatom azt, amit az 1. irt :)


én nem akkor jönnék össze egy sráccal, ha szerelmes vagyok belé, hanem ha egyszerűen 'csak' tetszik, mert a szerelem szerintem nem akkor alakul ki, amikor még nem is jarunk

2015. okt. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy mindkét fél nem lehet szerelmes , elég ha bejövök neki . Amugy voltunk már kettesben "randin" és nem akart válaszolni mondom azt mondja hogy ő még nem tudja. Az a helyzet hogy nem volt még barátja és fél... nem tudom hogy tudná ezt leküzdeni .
2015. okt. 3. 09:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt viszont már mondta , hogy ő is szeret engem csak nem szerelemből még de nem is barátságból . Látszik rajta , hogy köztes állapotba van ..de nem akarja megpróbálni
2015. okt. 3. 09:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!