Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megéri előtte, vagy várjak még?

Megéri előtte, vagy várjak még?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve leszünk együtt, és sokszor feljön a szex mint téma. Ezzel nincs semmi bajom, hiszen én is nagyon perverz vagyok. De már egyre többször mondja, hogy ő már szeretne túl lenni az első alkalmon(még szüzek vagyunk). 2 hónappal ez előtt mindig mondogatta, hogy elég akkor mikor én szeretném. Ma pedig már mintha megakarna győzni, hogy ő nem bír tovább várni "Túlságosan kívánlak.". Az análon már túl vagyunk, de ő azzal nem tud betelni. Én is kívánom már, de megszeretném várni a szülinapomat(1 hónap). Szerintetek szülinapom előtt, vagy felesleges annyit várnunk?

17/L

pasim 18



2015. jan. 19. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
1st world problems.
2015. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesek vagytok ti fiatalok. Az análnál nem gondolkodtál, hogy várj-e? Nem írtál ide, hogy engedd-e? Hát csináld, ahogy érzed. Mi mondjuk meg?
2015. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagytok szüzek.

Egyikőtök sem.

Beléd már hatoltak, ő már hatolt valakibe.

Puncí szűz vagy, nem szűz.

2015. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól tönkre csesztétek az első szép érzését egy anállal.


Amúgy meg az, hogy kíván, az nem azt jelenti, hogy sürget a szexel.


Én is meg akartam várni a 17. szülinapomat, hogy legalább az elmúljak, de előtte 1-2 héttel pont nem bírtam ki. Nagyon szép este volt, soha nem tudnám megbánni.

Ha már a hasad görcsöl, hogy mennyire szeretnéd, akkor felesleges magad kínozni, de ha nem kívánod eléggé, akkor még nem kell.

Mondjuk így anál mellett már teljesen mindegy mikor rakja be oda is.

3. éve vagyunk mi együtt a barátommal, 2,5 éve kb már szeretkezünk, de anál még nem volt, ezért sem értem a logikádat.

Anállal kezdeni? Na mindegy ezt ti csesztétek el, hála nem én.

2015. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PearlDiver ***** válasza:

Mi az indokod arra hogy megvárd a szülinapot, és mi szól ellene? Ha úgy érzed, hogy aznap egy csapásra leszel nagykorú és ez téged megnyugtat, akkor szíved joga...

De igazából mindegy mikor, csak kérlek gyereket ne csináljatok idejekorán.

2015. jan. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!