Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri "harcolni" érte?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri "harcolni" érte?

Figyelt kérdés
Már 2 éve szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba, már volt padtársam is. Tud arról hogy szerelmes vagyok belé, de neki baja van a külsőmmel: neki a szőkék jönnek be, én meg fekete hajú vagyok. Énszerintem nagyon jó baráti kapcsolatban vagyunk. Annak ellenére, hogy neki a szőkék jönnek be, akár hányszor teszek ki fotót - szelfi, stb - mindig kedveli.

2016. aug. 8. 00:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha a hajszíned miatt nem jössz be neki akkor vagy kamuzik,vagy szimplán köcsög. Hagyd a fenébe.
2016. aug. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

kiegészítés:

a kedvelést lájkra értem, bár már mondta személyesen is a szemembe, hogy teszik az adott képem.

2016. aug. 8. 00:16
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

jesszusom...ez a barna vagy de neki a szőkék tetszenek?!

na most ez mi ? nekem meg bejön a Spencer Boldman de aki nem hasonlít rá annak nem adok esélyt?!

meg ez a facebook-like

ebben méri a mai generáció hogy kinek ki tetszik meg kibe ki szerelmes?

most nem azért de akkor én szerelmes vagyok a pörköltbe meg a Tibi atyába úgyanis mindig likeolom a képeiket...... :D

2016. aug. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

első: nem köcsög, tényleg a szőkék jönnek be neki.

Próbáltam már lemondani róla, de egyszerűen nem sikerül. Én tényleg szerelmes vagyok belé, és komolyan gondolom.

2016. aug. 8. 00:18
 5/22 A kérdező kommentje:

harmadik: ő ilyen, így szeretem. :/

Nem úgy értettem,hogy emiatt viszonozhatja a szerelmet, vagy bármi ilyesmi, csupán közöltem

2016. aug. 8. 00:20
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
#3 szétadom :D Shippellek a pörkölttel
2016. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

hát örülök neki hogy szereted bár számomra felfoghatatlan de oké :) én biztos begurulnék ha azért nem jönnék be valakinek mert barna vagyok :)

de szerencsére a párommal a pörkölttel nem volt ilyen probléma :D ő elfogadta hogy barna vagyok én meg elfogadtam hogy ő meg az esetek nagy részében vörös :) :D

2016. aug. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#7: boldog, hosszútávú párkapcsolatot kívánok nektek.

-

azért ne térjünk el a témától légyszíves, meg éri "harcolni", vagy esetleg nem?

ha lehetséges, indokoljátok meg, köszönöm szépen

2016. aug. 8. 00:29
 9/22 anonim ***** válasza:
#3 én sírok. Mr. Pörkölt egy igazi úri...kaja lehet, ha így elfogad barnahajként is (amúgy végig 1 voltam, vagyok, meg minden)
2016. aug. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, feldobtad a napomat (éjszakámat) ezzel a kérdéssel. Baromi szórakoztató felszínes tizenkét évesekről olvasni. És, de köcsög és még kamuzik is. Ez tuti biztos.
2016. aug. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!