Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri harcolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri harcolni, vagy haggyam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit már régóta szívből szeretek, és mindent megteszek érte. Próbáltam már elhívni valahova de mindig csak halogatta, ha valami gondja volt vagy szomorú volt mindig megvígasztaltam, személyesen elmentem hozzá szülinapján és gitároztam neki(nem lakunk annyira közel egymáshoz). Egyszóval mindent, és próbáltam nem bekerülni a barát zsebbe, de a lány amikor elmondtam neki hogy szeretem, teljesen kiakadt, megalázott(nem olyan durván). Még most is küzdök, csak ő van a fejemben, de őt nem nagyon érdekli. Mi a véleményetek? Kérlek szépen ha válaszoltok azt kultúráltan tegyétek és életkort írjatok. Köszönöm szépen :)

14/F



2014. dec. 27. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nem éri meg. Egy: értésedre adta, hogy nem akar járni veled. Kettő: megalázott, és te ezek után még akarsz tőle valamit?

Nagyon nehéz elfelejteni valakit, akit szeretünk. Amit javasolni tudok, az az, hogy amennyire teheted, ne gondolj rá, foglald le magad más dolgokkal. Aztán ha itt lesz az ideje, majd jönni fog egy másik lány :-)

2014. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden nap találkozom vele, évfolyamtársam. Meg annyira idegesít hogy a sok perverz még nem haggya békén és meg akarom védeni és olyan nehéz elszakadni tőle :( de azért köszönöm a választ :)
2014. dec. 27. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem viszonozz az érzéseidet és megaláz nem érdemel meg téged! Sajnos ez az igazság...
2014. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:) a szerelem tényleg vakká tesz úgy látszik.
2014. dec. 27. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!