Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri "harcolni" érte?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri "harcolni" érte?

Figyelt kérdés
Már 2 éve szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba, már volt padtársam is. Tud arról hogy szerelmes vagyok belé, de neki baja van a külsőmmel: neki a szőkék jönnek be, én meg fekete hajú vagyok. Énszerintem nagyon jó baráti kapcsolatban vagyunk. Annak ellenére, hogy neki a szőkék jönnek be, akár hányszor teszek ki fotót - szelfi, stb - mindig kedveli.

2016. aug. 8. 00:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én még mindig azt mondanám, hogy nem harcolnék érte. De azt megértem, hogy két év, az nem kevés. Őszintén, te érzed, hogy mennyire koolyak az érzéseid. Mert ha te tényleg szereted, akkor egy ismeretlen ember véleménye nem tudja megváltoztatni a tiédet :(

#1

2016. aug. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

#1 Tudtam én :)

kérdező tudom hogy féltékeny vagy az én és a pörkölt közt lévő románcra... :D az ilyen kapcsolat mint a miénk nagyon keveseknek adatik meg de miénk fantasztikus :) egyébként rendben térjünk vissza arra hogy megéri harcolni érte? hát ezt csak te döntheted el

de én ajánlom figyelmedbe facebookon a grill stationt nagyon jó kajákat csinál igazi szexisten/szexistennő és sok like van a képén szóval sokan akarják megkapni :) tuti nyerő leszel nála mert minden neki kinek milyen színű a haja :) :D

2016. aug. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

#12/akárhány

te Úr Isten, most esett le. ._.

Jesszusom, látszik hogy fáradt vagyok

2016. aug. 8. 00:35
 14/22 anonim ***** válasza:
Ember, te kajaféthisben szenvedsz, vagy mi? :D Bár a mai srácokat elnézve én lassan halálra fogom enni magam... (nem mintha duci lennék, de ez egyszerűbbnek tűnik)
2016. aug. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
#14 nem nem és nem :D csak mivel likeoltam minden egyes képét a pörköltnek ezért a mostani generáció abban a hitbEn van hogy ha likolja valaki mondjuk én valakinek a képet mondUjk pörköltnek akkor szerelmes vagyok belé és én most ennek megfelelően viselkedek :) :D
2016. aug. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Oh, értem, akkor nem felhőtlen a pörkölttel a kapcsolatotok... :(
2016. aug. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
ÉS 10-ES totál egyetértek amúgy még mindig hármas vagyok :) a pörköltes :D
2016. aug. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
OOO 16-os DEHOGYIS NEM. tökéletes kiegészítői vagyunk egymásnak :) :D nagyon boldog vagyok senkiért nem cserélném le :) Isten lássa lelkem :D
2016. aug. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Givin' Answers ***** válasza:

Figyelj kérdező!

Kicsit rosszul állsz a dologhoz... A fiú vagy hazudik, mert nem akarja a szemedbe mondani, hogy nem tetszik a külsőd, vagy eszméletlenül retardált. Komolyan. Bár erre kevés esély van, ilyet még nem láttam.. Meg hát te ezt tényleg elhitted??? KOMOLYAN??? Láss már tisztán!... Megéri harcolni, ha nem úgy állsz az élethez, hogy minden igaz. A mikulás, meg a fogtündér sem létezik. Sry, de ezt tudnod kellett...

2016. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#19 de gonosz vagy. Most elrontottad a gyerekkorát, sőt az egyémet is. Megyek a sarokba sírni :(
2016. aug. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!