Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék kevésbé unalmas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék kevésbé unalmas lenni?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és alapból nem szoktam eljárni bulizni meg ilyenek. Szívesebben töltöm olyannal az időmet mint pl olvasás, filmnézés, zenehallgatás, nyelvtanulás. Az osztályban is vannak emberek akikkel elvagyok, meg antiszociális sem vagyok. Csak egyszerűen sokan mondták, hogy nem vagyok olyan mint a többi velem egykorú és ezért unalmas lehetek számukra..

Meg max csak a suliig meg haza megyek és nekem valahogy ennyi kimozdulás elég is volt. De sokszor van hogy elrángatnak ide-oda és persze szívesen megyek, csak jobban szeretek ellenni magammal.

Teljesen átlagosan nézek ki (jó, félig olasz vagyok, de ettől függetlenül is). Sokan mondják hogy túl kedves vagyok másokkal. Ezt valahogy kezdem rossz tulajdonságnak gondolni..

Nagyon nehezen tudok elkezdeni beszélgetést másokkal, általában megvárom hogy mások jöjjenek oda hozzám. De az is tud zavarni, ha valaki sokat beszél és folyton rajtam lóg.


2016. szept. 24. 18:56
 1/1 anonim válasza:

Uristen mintha engem irtal volna le:D (azzal a kulonbseggel hogy en nem tartom magam unalmasnak)

Azt meg ne akard megvaltoztatni konyorgom, hogy kedves vagy. A mai fiatalok nagy resze bunko es flegma szoval inkabb orulj hogy ilyen teren kulonlegesnek szamitasz. Max meg nem talalkoztal olyan emberekkel akik ezt ertekelnek.

2016. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!