Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem, hogy már kezd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy már kezd elmúlni a szerelem a részéről. Tudok ez ellen valahogy tenni?

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezdem, leszögezem, hogy nem vagyunk együtt (a lány nem szeretné egyenlőre), viszont szeretjük egymást. Legalábbis abban biztos vagyok, hogy én őt. Lényeg, hogy az utóbbi időben nagyon megváltozott. Olyan mintha ez az egész köztünk lévő dolog már nem igazán érdekelné, és múlna el az amit érez irántam. Korábban naponta beszélgettünk érzelgősen, naponta mondogattuk egymásnak, hogy "szeretlek", de ez nagyon megváltozott az utóbbi hónapban. Egy hete megkérdeztem, hogy szeret-e, és azt felelte, hogy minden meginogott benne. Erre szünetet javasoltam neki, hogy tegye tisztába az érzéseit, de végül arra jutottunk, hogy nem lesz szünet, mert nem bírná ki nélkülem. Ekkor azt éreztem, hogy minden a régi, de rá 1-2 nappal visszatért az "mintha nem szeretne" állapot. Próbálom magam győzködni, hogy csak a tanulás miatt ilyen (Ságváriba jár), de nem hiszem, mert szinte mindig fent van face-n. Többször megfordult már a fejemben az, hogy már csak azért van mellettem, mert nem szeretne nekem fájdalmat okozni, mert alapjáraton kedves lány, vagy az ami nagy félelmem, hogy egy másik fiú elcsábította. Szinte minden második napon megkérdezem tőle, hogy szeret-e, ő erre mindig azt feleli, "Miért ne szeretnélek?". Azt is megkérdeztem már, hogy ő már csak barátságot szeretne-e, de ő csak annyit felelt, hogy "Nem". Lassan három hónapja nem találkoztunk, most két hétig még facebook-on sem bírok majd vele beszélni. Teljesen kivagyok már, mikor ez eszembe jut, sírni tudnék (csak valamiért nem bírok), nem akarom elveszíteni, mert csodálatos lány. Barátkozzak meg a tudattal, hogy ennek már vége?


15 éves fiú.



2016. szept. 21. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ezt a lányt nem szeret téged,majd ha akar valamit ő keres nem érdemli meg hogy szenvedj miatta
2016. szept. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"nem vagyunk együtt (a lány nem szeretné egyenlőre), viszont szeretjük egymást"


Öööö. Ha nem vagytok egyutt akkor elvesziteni sem tudod.


Amugy meg lehet pont ezzel a folyamatos nyavajgassal taszitod el magadtol. Legy ferfi bakker es ne kerdezgesd mar tole allandoan hogy szeretsz meg? hat szeretsz? ez annyira nyalas es ferfiatlan hogy elmondani nem tudom.

2016. szept. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy ne legyek nyavalygós, de attól félek, ha ezeket nem kérdezem meg, akkor még jobban távolodunk egymástól.
2016. szept. 22. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont azzal taszitod el hogy nyaggatod allandoan. Ne azt lassa rajtad hogy a padlot is felnyalnad a kedveert. Legyen tartasod.
2016. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!