Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Minden lehetséges kérdést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lehetséges kérdést feltettem neki, mégis csak kérdés-válasz van egyfolytában. Mit lehet ez ellen tenni? F/14 (kérdő), L/13

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekled

csak unalomból ír vissza.

2016. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak azért mert nem akar megbántani
2016. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyi lányként mondom, ha érdekelnéd, tuti ő is visszakérdezne :/ szerintem hagyd, majd találsz mást helyette :))

Vagy még azt is meg lehet csinálni, hogy nem írsz rá és megnézni, hogy rád ír-e, ha igen, akkor még talán van remény :))

2016. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy zavarod-e.:)
2016. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindig megkérdeztem, hogy zavarok-e: a válasz mindig nm volt. Egyszer rám is irt... mit lehet tenni?
2016. ápr. 14. 06:07
 6/10 A kérdező kommentje:
És mindig kedves volt.
2016. ápr. 14. 06:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért írta ezt, mert nem akart megbántani, de nem is tekint rád úgy. Szóval egyszerűen csak nem akart bunkó lenni
2016. ápr. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak unatkozik vagy nem akar bunkó lenni. Ne erőltesd, fiatal még, lehet, hogy még nem is gondol"úgy" a fiúkra, vagy nem jössz be neki.
2016. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pully válasza:
Szerintem pedig "talonba" tett. Lehet, más jobban tetszik neki és attól várja, hogy megkeresse, de téged sem akar elveszíteni, mert jó lennél neki, de ő most úgy gondolja, hogy a másik jobb, de ha az nem jönne össze, akkor van hová menekülnie. Prio listát állított és ennek te most a 2. helyén állsz. Aztán később jön egy másik prio 1-es és megint visszacsúszol a 2. helyre. Állítsd válaszút elé! Vagy őt, vagy magadat. Őt annyiban, hogy most akkor barátság, vagy szerelem? Magadat pedig annyiban, hogy ér -e neked az egész őrlődés ennyit...
2016. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Milyen kérdéseket szoktál feltenni?
2017. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!