Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Szó szerint semmi sikerem nincs a kapcsolatok terén, és emiatt nagyon sokat szenvedek és sokszor érzem magam rosszul. Nem csak mostanában nincs, hanem soha nem is volt még, sem hosszabb ideig tartó, szerelmem alapuló kapcsolat, sem pedig egy 1 éjszakás kapcsolat (és itt nem csak szexről beszélek, még csók sem). Nem volt olyan helyzet, amikor közel voltam hozzá, esetleg rajtam múlt, mert még soha nem szeretett senki. Azt látva, hogy a környezetemben mennyien boldogok együtt ez az érzés folyamatosan belém szúr, és nem mutat semmi jel arra, hogy a helyzetem megváltozna bármikor is.

17/F



2016. aug. 27. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szegény. Nekem 17 évesen volt először barátnőm,és szerencsére nagyon aranyos kis személyisége volt :)Én akkoriban gyakorikérdéseztem és itt írtam rá lányokra. Miután beszélgettünk bejelöltük egymást Facebookon és kész az ismerettség. Volt akivel egy hullámhosszon voltunk és voltunk akivel nem. Nem szabad,hogy látszódjon rajtad a kétségbeesés! 17 évesen már simán elmehetsz bulizni akár haverokkal akár egyedül,speciel sokszor én is egyedül voltam és ott is ha összeszeded magad akkor próbálkozhatsz. A technikáját neked kell kitapasztalnod.
2016. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Járok bulizni, ismerek embereket, lányokat is, bármikor beszélgetek velük, szóval nincs ilyen közeledési félelmem sem, mégsem jönnek össze a dolgok. Nem egyszer volt már olyan, hogy elmentem haverokkal bulizni, és többnek összejött egy egyéjszakás kaland (legfiatalabb akit tudok, hogy összejött neki 14), nekem már az különleges esetnek számít ha egy ölelés összejön (és az is csak visszaölelésből, lány magától még nem érintett meg).
2016. aug. 27. 17:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg természetesen van olyan haverom, akinek még igazi kapcsolatnak nevezhető viszonya nem volt, de annak is volt egy részeg szüzességelvesztés, vagy ha még szűz, akkor más, most nem mennék bele részletekbe.
2016. aug. 27. 17:45
 4/5 A kérdező kommentje:

Hogy konkrét dolgot is mondjak: Van egy lány osztálytársam, aki pont amiatt híres, hogy könnyen kapható dolgokra, összesen 2 srác van az osztályban akinek nem jött össze semmi még vele sem, és az egyik én vagyok.

Nyári táborban ugyanez, csak ott több ember volt, úgyhogy több ilyen lány is, én 8 srácot tudok, hogy összejött nekik valami (minimum smárolás) a táborban, nekem természetesen semmi, és akármilyen helyre vagy szituációba kerülök, mindig ez a vége.

2016. aug. 27. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
A szüzesség elvesztése nem nagy dolog. Én 20 évesen mondom ezt,de amíg nem csináltam addig érdekesebb volt. Jó volt először csinálni nem mondom,de nem maradsz le semmiről ha még 3-4 évig mondjuk megmarad. Lehet az a baj,hogy nem kommunikálod a lány felé hogy fel akarod szedni ergó csak beszélgetsz de nem flörtölsz vele. Vagy igen?
2016. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!