Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehetne tenni ez ellen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy srácba,egész nap rá gondolok,nem tudom elfelejteni...

Van egy barátnője,szóval eleve tabu lenne,de mondom nem tudok mit tenni ellene...

A lányt ismerem,jóba voltunk de nem annyira jóba,így még kínosabb ez az egész...

A lány 1-2 évvel kisebb nálam,a fiú 1 évvel nagyobb,ezért nem is nagyon tudom elképzelni őket együtt,főleg hogy a lány tök kicsinek maradt meg a fejembe(nagyon rég láttam..)

Na szóval: most szerezzem meg,vagy hagyjam? Nem lenne fontos ha nem szeretném annyira azt a fiút..

Egyébként mind egy helyen lakunk,ilyen egy utcákra,és a fiú egy suliba jár velem,a lány máshol..


(+ mégegy ráadás:a lány és az én szüleim jóba vannak,és anyukám néha lájkolgatja a lány fotóit...kössz anya:'D )


Ha tudnátok segíteni megköszönném,kész idegroncs vagyok :'D



2015. okt. 26. 18:35
 1/9 A kérdező kommentje:

Mármint a szüleink vannak jóba...

14/L

2015. okt. 26. 18:37
 2/9 anonim ***** válasza:
próbáld
2015. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát kössz...
2015. okt. 26. 20:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Tehát azt kérdezted "Mit lehetne tenni ez ellen?".

Akkor most nyilván én voltam a hülye, mert nem a kérdésre válaszoltam."próbáld"...végülis igazad is van.

Tehát ha az "ez" alatt a srác barátnőjét érted, akkor három választ tudok adni:

első:Kinyírod úgy, hogy senki se jöjjön rá, hogy te voltál, bár nem túl valószínű, hogy megcsinálod(remélem)

második:Megvárod, amíg vége a kapcsolatuknak

harmadik:ráveszed a srácot, hogy szakítson vele.


Remélem mostmár tudtam segíteni!

2015. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hasznosabb volt,köszi :*

Igazad van,az elsőt tényleg nem fogom megtenni...

A második már jobban hangzik,bár hosszú idő,lehet évekbe telhet,mondjuk nem adok nekik sokat ;)

Ki akar egy kislánnyal járni??

2015. okt. 26. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, szivesen segítettem! ;)
2015. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egy esélyt adhatsz magadnak, de nemvalószínű, hogy lesz bármi, ha együtt van egy lánnyal, akkor valószínű szereti is, ha nem szereti akkor lehet h összejön veled, de azt se garantálja senki h téged nem fog egy másik lányért lepasszolni
2015. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem lennék szerintem szerelmes,ha ő sem viselkedne furcsán...mindig néz,és tök zavarban van,ha éppen ott vagyok..

Szerintem annyira nem szereti,facebookon a lány kirakott valami nyálas idézetet a szerelemről,de nem szólt hozzá,csak lájkolta...bár én amúgysem szeretem az olyan párokat,akik mindig kiírják hogy mennyire szeretik egymást...az egy olyan dolog amit nem facebookon kell megosztani

2015. okt. 26. 21:16
 9/9 anonim ***** válasza:

ezzel egyetértek, én se birom az ilyeneket

de a mondat második fele ugyanugy érvényes

2015. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!