Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves srác vagyok Teszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves srác vagyok Teszik egy lány és tetszek is neki! Csak nem érzem magam komolynak egy ilyen kapcsolatra! A kérdés az mit lehet ez ellen tenni hogy meg komolyodjak? És egyébb udvarlási formákat is szeretnék meg tudni!

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 22:49
 1/2 anonim válasza:

Nafigyelj.. Szerintem ha mindketten tetszetek egymasnak akkor semmit nem veszithetsz ha megprobaljatok.ha a lany eleg komolyan gondol akkor teged is megfg komolyitani. Ha megszereted a lanyt vagyis jobb esetben megszeretitek egymast akkor magadtol fogsz komolyodni. Csak az a lenyeg h beszeljetek meg h a masiknak mik az elvarasai egy kapcsolatban. Ha mar beleugrasz az egeszbe akkor ne keljen mas lany es ne verd at. Ha pedig meg nemerzed magad eleg komolynak ehez es nem is akarod akkor bele se kezdj. Mert lehet a lany komolyan tervezi es ne tord ossze.

14/L

2015. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyugi, 15 évesen még nem vagy lekésve semmiről. Nincs azzal semmi baj, ha még éretlennek érzed magad egy kapcsolatra. Barátkozzatok, beszélgessetek, aztán majd alakul, nem kell görcsölni rajta. Kedveskedj a lánynak, vigyél neki csokit, ha valaki beszól neki, védd meg stb.
2015. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!