Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi bánat ellen mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nos,2hónapig együtt voltam egy lánnyal akit nagyon megszerettem,találkoztunk is,de 1x szakítottam mert úgy éreztem hogy ez a kapcsolat nem fog érni semmit,de ő nem akart,rá 1hónap elment és nemrég tudtam meg hogy az egyik haverommal jött össze..:/ én újraakarnám vele kezdeni,de már késő,mert nem rég jöttek össze,én pedig elakarom felejteni csak nehéz..:/
2016. jún. 26. 00:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és sosem érzem magam jól mert csak ő rá tudok gondolni,és mióta ő nincs úgy érzem unalmas minden :/
2016. jún. 26. 00:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de ha ha két hónap után szakítasz a csajoddal mert "úgy érzed nem fog érni semmit" mégis mit vársz? Mostmár szomorkodhatsz meg minden de aki két hónap után dobja a barátnőjét ilyen buta indokkal az ne számítson rá hogy vissza fog hozzá menni. Felejtsd el őt. Ismerkedj meg mással. Ennyi.
2016. jún. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Merőkanàl és fagyiiii*-*
2016. jún. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Stark2000 ***** válasza:
*Lapát :D
2016. jún. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4, igaz:D
2016. jún. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak azért akarod újrakezdeni, mert zavar, hogy mással van. Olyan vagy, mint egy kisgyerek, akinek elvették a homokozólapátját.
2016. jún. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!