Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Interneten bele lehet szeretni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten bele lehet szeretni valakibe?

Figyelt kérdés
Fél éve ismerem, szinte minden nap beszélünk, belezúgtam, olyan helyes és kedves :) mindig felvidít és állítólag én is őt. De attól félek még a barátjának se tart :( egyszer mondtam neki, hogy hiányzott, erre megkérdezte: de interneten? 16/L

2016. szept. 18. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bele persze,sőt könyebb .Kevesebb a zavaró tényező.
2016. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bele én is jártam már így
2016. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia! :)

Szerintem igen. Van egy osztálytársam,aki itt ismert meg egy nagyon aranyos fiút. Régóta beszélgettek,aztán kiderült,hogy nagyon távol vannak egymástól. Ez viszont nem érdekli őket,mert még mindig tartják a kapcsolatot. Szerintem szeretik egymást ^^

Szóval,ha nekik megy,neked/nektek is sikerülni fog

Sok sikert ;)

2016. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És hogyan lehetne elmondani neki?:( vagy inkább élő találkozás után?
2016. szept. 18. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen :D
2016. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem max szimpatikus lehet. Esetleg az érzésbe szeretsz bele, hogy van kivel beszélned...

De az igazság az, hogy élőben ez sokkal komplikáltabb. Ennek ellenére, ha valakit már ennyire megkedveltél, lehet, hogy élőben is sokkal könnyebben szeretsz majd bele :)

Nem mondanék neki még olyasmit hogy "szeretem", mert nagy valószínűséggel nem venné komolyan.

Ha túl nagy a távolság, most felhívnám rá a figyelmed, hogy a távkapcsolat ebben a korban elég nehéz. Én is tapasztaltam, és utólag az ember sajnálhatja ha nem él, hanem mindig csak a gép előtt ül és chatel...

Mindenképp találkozzatok! És sok sikert :)

2016. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az internet nem a valóság, ezt ne felejtsd el. Akit te megismersz a neten, valószínűleg más lesz a valóságban. Csak írkáltok egymásnak, szavakat, de érzelmet nem tudtok küldeni. De télleg ő az akibe beleszerettél? Vagy csak egy álom az egész?
2016. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!