Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bele lehet valakib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele lehet valakibe szeretni interneten keresztül, hosszas beszélgetések alatt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
IGEN, de a személyes találkozó lehet hatalmas csalódás ettől függetlenül.
2014. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az nem szerelem, csak egy hasonló dolog. Hiányzik belőle az a bizonyos medzsik kisugárzás.
2014. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, megtörtént eset.
2014. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.párommal így ismertük meg egymást :)
2014. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez becsapós, mert elég valószínű, hogy egy elképzelt személybe szeretsz bele, aki nem is létezik csak idealizált "fantáziaszült" valaki, pláne ha még képet se látott róla az illető. Plusz neten sokan teljesen másmilyenek, mint élőben.
2014. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is összeismerkedtem itt gyk-n egy fiúval, és szerintem ő már kezd érezni valamit irántam, de én félek hogy csalódni fog.... :D
2014. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

csak azt hiszed hogy beleszerettél

egy idő után vége, mindegy hogy milyen jól megvoltatok az elején. az sem fog többé érdekelni, hogy kisétált az életedböl. persze.. igazából soha nem is volt benne. egyre ritkábban beszéltek, már nem is élvezed annyira, kicsit csalódsz, szomorú vagy stb. stb. és vége. ennyi volt a "kapcsolatotok". viszont attól még néha hiányzik, de te is tudod hogy jobb elengedni..

általában így szokott lenni. nem valami jó érzés.. de ez már csak így megy

2014. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bele. A baj az, hogy a fejedben lévő ideálba szerettél bele. Az élő találkozáskor meg jön a hatalmas pofára esés.


Ezért kár húzni az élőt. Találkozni kell és utána beszélgetni a neten.

2014. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!