Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálom ezt magammal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt magammal? Többi lent.14/L

Figyelt kérdés
Túl gyorsan szeretek meg embereket, és nem tudom, miért van ez. Két napja beszélgetek egy fiúval, de ennyi idő alatt nem szerethettem bele, vagy igen? Ha rá gondolok egy nagyot dobban a szívem és rögtön mosolyogni kezdek... És nem tudom. Ma valahogyan szóba jött hogy már foglalt, és én nem tudtam, hogy akkor most mégis mit éreztem amikor ezt olvastam... Miután elolvastam nem tudtam semmire sem koncentrálni, iszonyatosan gyorsan vert a szívem... Egyszerűen csak próbáltam elaludni, de egyfolytában csak kattogott az agyam. Miért van az hogy iszonyatosan ragaszkodom más emberekhez? Aki csak megvető válaszokat szeretne írni, kérlek ne csinálja, eléggé szar napom volt, ráadásul még a családban is iszonyatos veszekedés volt ma... Köszönöm előre is a válaszokat. :) 14/L

2016. szept. 3. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Én is ilyen vagyok. Ha itt neten elkezdek beszélgetni egy fiúval, mintha 1-2 nap után már másképp gondolnék rá.
2016. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Velem is ugyanez van. Levelezek egy fiúval akinek van barátnője, nem is ismerem de tetszik és folyton veleálmodok. 2 napja meg egy másik fiúval ugyanez, csak őt ismerem. Talán mert otthon nem kapsz/kapunk annyi szeretetet és annak a hiánya okozza :/
2016. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Dettó csak én fiú vagyok
2016. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Engem nagyon szeretnek a szüleim és a testvéreim is... csak iszonyat nehezen tudok megbízni másokban,és ezért néha úgy érzem mintha kilógnék a családból..
2016. szept. 3. 21:36
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
A fiút élőbe is láttad már? :)
2016. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehet, hogy egy kicsit szeretethiányos vagy? vagy lehet, hogy csak a hormonok.
2016. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen... és az a szívás hogy az évfolyamtársam... de olyanokat írt, eléggé félre lehet őket értelmezni.
2016. szept. 3. 21:38
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... nagyon zárkózott típus vagyok.
2016. szept. 3. 21:40
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Velem is ez van😯
2016. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Elmeséled?
2016. szept. 3. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!