Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A barátom le akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom le akar velem feküdni pedig csak 2 hete járunk?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 08:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én otthagynám...
2016. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
Azon kívül, hogy teszed a dolgod, nem kell tenned semmit. Az ő dolga az, hogy próbálkozzon, a te dolgod meg az, hogy ne engedj neki. Ha ennek ellenére levesz a lábadról, akkor érti a dolgát, és megérdemel téged. Ha nem, akkor majd tanul belőle, és másnál talán ügyesebb lesz. Ez az élet rendje.
2016. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Friko válasza:

Mondjuk jó lenne tudni hogy te le akarsz e vele feküdni mert a kérdésből ez nem derül ki. És ezt neked kell tudnod 2 hét bőven elég szerintem arra hogy ezt eldöntsd plusz ha jártok akkor az meg már megint más téma. Vannak akik igy jönnek össze és a szex elég szerves része egy kapcsolatnak.


Előttem kommentelőtől kérdezném hogy neked milyen elborult tévképed van egy kapcsoaltról? A nőnek az a dolga hogy ne hagyja magát a pasi meg törje magát állandóan? Ez max akkor jó ha még nincsenek együtt és kell hízelgés a nőnek de egy kapcsolat nem arról szól hogy a pasi csinaljon mindent hozza le a csillagos eget a nőnek a nő meg megszánja ezért egy kis dugással. Plusz a szexet nem csak a pasik élvezik ha arra gondolsz hogy ezt valamiféle jutalom neki.

2016. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet ez ellen puffogni, kedves 13-as, csak éppen az nem vezet sehova. A férfi, vagy a hím dolga a közeledés, az udvarlás. Ha körülnézel a természetben, ott is ezt látod. Úgyhogy kösd fel a gatyát, mert a te dolgos, hogy felszedd a csajt.
2016. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Friko válasza:
Párkapcsolatról beszéltem ahogy te is nem csajozásról vagy párválasztásról.
2016. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol a bánatba látsz te itt párkapcsolatot. Két tini két hete jár egymással. Ez minden, csak nem prákapcsolat.
2016. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!